Boom Shak a Martini Hai

Paar nädalat tagasi käis üks meie liikmetest respecti, feimi ja sulli kogumas. Täpsemalt tegemist Martini haininaga, mis oli üks kõrvalosatäitjatest Plookie ja Cool D uues muusikavideos Boom Shak a Tak. No pic no proof! Tõestusmaterjal:

Tegelikult pakuti kõrvalosatäitja kohta Kristjanile, kellel on samuti e28 BMW, kuid halli värvi, mis mingil põhjusel videosse ei sobinud. Seega pakkus Kristjan võimalust Martinile… Fotoshoodist pikemalt pasundama ei hakka, kuna kõik toimus peale Andro A3 pildistamist ning samal päeval muusikavideo filmivõtetega. Ainuke asi, mida võin õelda – ei tasu ühtegi autot pildistada, mis silma järgi tundub, et on “enamvähem” puhas. Seega esmakordselt fotoshoodist dirty versioon, nagu räpilugudel kunagi kombeks oli.  Martin & BMW e28 – Sitting Low (Dirty). Alati korralik pesu ja siis alles tuld!

Tegemist on 1982 aastal tehasest välja veerenud viienda seeria e28 BMW`ga. Haid liigutab 2,5 liitrine ja 141 kilowatine mootor. Nagu enamike Lowliferi autode kohta võib õelda, siis on ka see isend omaniku poolt täiesti ise ülesse pimpitud. Kere on see suvi üle värvitud Montana Black sprayvärvidega ning tooniks on Cardinal. Esimesed veljed on BMW e38 originaalid, mis 16 tolli kõrged ning 8 laiad. Tagumised veljed Eta Beta Lucy 9, mis on samuti 16 tolli kõrged, kuid 9 laiad. Esimesed veljed toodud flantside abil 20mm väljapoole. Rehvid ees on 195/45 ja taga 205/45 mõõdus. Madaldus saavutatud originaalamortide ning lõigatud vedrudega. Plaanis aga midagi korralikumat lähitulevikus alla sobitada. Madalduse jumala nimel on lisaks tugilaagri koht ees treitud madalamale ning läbilöögipuksidest on alles ainult 1/3.