M: w201 mersu hella esilisa

Muu pahn, millega auto olemist kenamaks ja stiilsemaks muuta
Toivoku

M: w201 mersu hella esilisa

Post by Toivoku » 23 Jan 2017, 22:17

originaal, vajab natukene lappimist, tükke puudu ei ole . hind 100 ja tingi, udukad on ka kaasas. asub kesklinnas.
Image

Jorgen

Re: M: w201 mersu hella esilisa

Post by Jorgen » 23 Jan 2017, 22:19

nahhui siis nüüd müügis on :D
a see oli see FB grupi oma?

Toivoku

Post by Toivoku » 23 Jan 2017, 22:40

Jorgen wrote:nahhui siis nüüd müügis on :D

Minuni jõudis tuttava käest, ta vist jah kuskilt feissarist leidis selle. Jorgen, mersu asju pidi raske saada olema ju :D Nii mina kui ka mu tuttav ostsime selle , sest arvasime,et tegemist bemari omaga , aga läks vussi :D

Jorgen

Post by Jorgen » 23 Jan 2017, 22:44

Toivoku wrote:
Jorgen wrote:nahhui siis nüüd müügis on :D

Minuni jõudis tuttava käest, ta vist jah kuskilt feissarist leidis selle. Jorgen, mersu asju pidi raske saada olema ju :D Nii mina kui ka mu tuttav ostsime selle , sest arvasime,et tegemist bemari omaga , aga läks vussi :D

No ma pole 2a jooksul ühtegi aftermarket (mitte gup tuning) stange lisa müügis näinud :D
Aga kuskil grupis oli ta koheselt Mercedese omana identifitseeritud. Kardan, et 100€ natuke palju selle eest. Aga võid ju proovida ja siin foorumis sa sellele lisale tõenäoliselt ostjat ei leia. Pane Mercedese foorumisse või kirjuta mulle ja aitan kuulutuse seal ise üles panna ;)

Toivoku

Post by Toivoku » 23 Jan 2017, 23:32

panin feissarisse ja striiti ülesse ja 2 huvilist olemas. udutuled on korralikud stange vajab natukene lappimist. Hinde panin sellise mis ma ise oleks nõus maksma bemari oma eest. Vbla pole siis see see sama lisa, sest kutt kes ostis tahtis seda oma e21le ja pildipealt tundus,et on e30 oma siiski ja võtsin endale selle :D aga näed mersu hoopis.