[11. JUN] STANCEST '16

Teeme rahvale show'd ka!
Murr

Re: [11. JUN] STANCEST '16

Post by Murr » 18 Jun 2016, 13:21

Eestis niigi raske miskit teha, korraldada, iga sent arvel jne. Maisaa aru miks inimesed tulevad siia kiunuma, et kui teha siis korralikult jne. Johhaidii kui ei meeldi mine oma paksu rahakotiga siis Austriasse või kuskile ja vaata uuri seal, siis süda rahul ju. Asi polegi sellest et MA TEGIN 10 MINUTIGA TIIRU PEALE, asi on inimestes,sõprades,mottis, et siin Eestis üldse miskit teha.
Kokku tuleks hoida mitte sellist iba ajada.
Ja siis loodadgi, et keegi mõnegi hea sõna ütleb, et keep going.
Õige sõnavõtt Toitsilt, et tee pool kui tervet ei saaa.
Pigem teeks pool kui möliseks niisama.

dcshoes

Post by dcshoes » 18 Jun 2016, 13:46

Poohh.. Trammi meestel alati oli parem näha kes ja kellel mida sitt on :D olge lõbusad ja ehitage edasi. Las nemad olla omas unistuste maailmas.

fedja

Post by fedja » 18 Jun 2016, 13:46

Kas see oleks väga paha mõte kui järgmisel korral teha nende auhinnaliste kohtade jagamisega nii,et hääletavad üritusel osalejad?saaks ju laiema tagasiside kui kolmelt inimeselt.

Ärge saage sellest nüüd valesti aru ka,minul oli täitsa suva kuhu need auhinnad läksid praegu,lihtsalt kui osalejad ise hääletaks jääks ka selle üle vingumine ära.

tibullus

Post by tibullus » 18 Jun 2016, 13:54

Kategooriad võiks näiteks rohkem olla. Ega kõigile neile ei pea ju kalleid auhindu tegema, piisab ka väiksest meenest ju.
Mina jäin üritusega rahule. Rõõmustav oli näha,et autode valik oli mitmekesisem, polnudki nii palju bemme kui arvata oli. :D

Tanel

Post by Tanel » 18 Jun 2016, 16:53

Hääletuse mõte on täitsa olemas. Umbes sel kujul, et žürii teeb eelvaliku (2-3 paremat igas kategoorias) ja siis rahvas valib võitja. Võibolla, kui leiame suurema koha, siis saame seda järgmine kord nii teha. Toimib siis kõige paremini, kui saab autosid alal liigutada ja rahva ette tuua, neid tutvustada/võrrelda ja siis otsus teha. Sellest olen stance.lv bossiga rääkinud varemgi ja nad oma "Low as Bass" üritusel eelmisel aastal umbes nii tegidki. Toimis hästi ja oli huvitav vaadata. ;)

Auhinnakategooriad jäävad kas samad või siis muutuvad väga vähe. Sellest oli vist enne 2015 üritust juttu, et pole mõtet iga väikse asja eest auhinda anda (selleks on vastavad üritused juba meil Eestis olemas). Pealegi ega need auhinnad pole üldsegi ürituse kõige tähtsam osa, vaid pigem tore boonus asja juures.

RUF

Post by RUF » 18 Jun 2016, 19:30

Kui ainult rahvas hakkab hindama, siis läheb asi väga käest. Vähemalt 50% külastajatest ei tea mis see stance vōi fitment ongi. Lisaks ei tehta ka vahet replika ja originaal veljel. Hindajad peaksid siiski proffesionaalid olema. Publiku jaoks ongi public choice.

wilson

Post by wilson » 18 Jun 2016, 21:07

Mis see fitment siis on? Kellel rohkem flantsi vahel?

RUF

Post by RUF » 18 Jun 2016, 21:23

wilson wrote:Mis see fitment siis on? Kellel rohkem flantsi vahel?

Sina olidki see, kes kommenteeris mu auto kõrval "Igaüks võib nii palju flantsi panna"? :lol:

wilson

Post by wilson » 18 Jun 2016, 21:27

Siiski ei , aga palju oli siis?

RUF

Post by RUF » 18 Jun 2016, 21:34

Ees 35mm ja taga 30mm. Tänu sellele saab autol kasutada D1 Spec mutreid. Ürituse populaarseimal autol oli veel rohkem. Ning jah, fitmendi üks osadest on flantsid, kui velg kohe hästi ei istu.

PRIMO

Post by PRIMO » 18 Jun 2016, 21:54

RUF wrote:Kui ainult rahvas hakkab hindama, siis läheb asi väga käest. Vähemalt 50% külastajatest ei tea mis see stance vōi fitment ongi. Lisaks ei tehta ka vahet replika ja originaal veljel. Hindajad peaksid siiski proffesionaalid olema. Publiku jaoks ongi public choice.

Selge pilt. Saan aru et jargmisel aastal pole motet mul on raibete replika velgedega kohale tullagi....ja siis raagime siin "heast" seltskonnast ja sopruskonnast. Hakata differeerima replika velge on nomedus ruudus

RUF

Post by RUF » 18 Jun 2016, 22:07

PRIMO wrote:
RUF wrote:Kui ainult rahvas hakkab hindama, siis läheb asi väga käest. Vähemalt 50% külastajatest ei tea mis see stance vōi fitment ongi. Lisaks ei tehta ka vahet replika ja originaal veljel. Hindajad peaksid siiski proffesionaalid olema. Publiku jaoks ongi public choice.

Selge pilt. Saan aru et jargmisel aastal pole motet mul on raibete replika velgedega kohale tullagi....ja siis raagime siin "heast" seltskonnast ja sopruskonnast. Hakata differeerima replika velge on nomedus ruudus

Kamoon, ära nüüd solvuma hakka. Oled ju ise ka nōus, et "Best wheel" auhinda replica veljega ei võida või ei tohiks võita. Muudes kategooriates on savi.

PRIMO

Post by PRIMO » 18 Jun 2016, 22:12

Ja just kais ometigi jutt parima stance auhinnast. Ja minu arust ei tahenda best wheel et PEAB olema orikas...kui on ilus velg siis ongi ilus velg...ongi jutul lopp. :roll:

RUF

Post by RUF » 18 Jun 2016, 22:27

PRIMO wrote:Ja just kais ometigi jutt parima stance auhinnast. Ja minu arust ei tahenda best wheel et PEAB olema orikas...kui on ilus velg siis ongi ilus velg...ongi jutul lopp. :roll:

Ei mōelnud nii. Lihtsalt hinnata võiksid ainult inimesed, kes teavad, mis on oluline ja mis mitte.

PRIMO

Post by PRIMO » 18 Jun 2016, 22:35

Ja kes on need litsenseeritud ja kvalifitseeritud inimesed? Kes mida asja juures vaatab. Ja kuidas mõjutab veljemark seda mismoodi see auto all istub? Mida aeg edasi , seda ebamugavam on siin foorumis olla ja diskuteerida. On meil liiga palju lowlifereid? Kas see oleks parem kui mul on madaldatud auto ülikalli veljega või auto mis on täielikult ümber tehtud (sisu, mootor, kere modid) aga alla on pandud ilus replika velg?

RUF

Post by RUF » 18 Jun 2016, 22:46

Kas peotantsu vōistlusi hindab Jaak Mae? Kas lumelaua võistlusi hindab Erki Nool? Saad ju ar küll, et mu üritust külastav ema pole vōimeline nomineerima näiteks kategooriaid Best bagged või Best static.

Tanel

Post by Tanel » 18 Jun 2016, 22:57

Ma juba korra siin teemas mainisin, et auhindu püüame küll võimalikult põhjendatult jagada, kuid see jääb siiski subjektiivseks. Me ei saa ju joonlauaga mõõta, kelle auto kõige huvitavam/ägedam tundub! Ja mis velgedesse puutub, siis ma ei julge küll öelda, et replika veljega pole võimalik auhinda saada, sest seekord võitis ju lausa plekkvelg :D

Tegelikult tahaks veel õli tulle valada ja asjad pahempidi pöörata. Lihtsalt sellepärast, et ma saan :) Kristo kaitseks ütleks seda, et tegemist võib olla küll Japan Racingu veljega, aga peast ma küll ei tea, et see millegi otsene koopia (ehk replika) oleks... Ja Ruwe, su D1 Spec mutrid on Hiinas tehtud :roll:

Asko

Post by Asko » 18 Jun 2016, 23:58

3SDM jne on ju ka kõik nn hiinakad

RUF

Post by RUF » 19 Jun 2016, 00:22

Tanel, WCI replicad on. Aga teeks üldse delfis hääletuse ning kõige rohkem like saanud autod võidavad? :roll:
Aga poh yolo nagu Danieli autol kleeps on, sest ükskõik kuidas asju tehakse, keegi nutab nagunii.

Edirty

Post by Edirty » 19 Jun 2016, 01:15

wilson wrote:Mis see fitment siis on? Kellel rohkem flantsi vahel?

Sa saad üldse aru mis foorumis sa oled?

Rainer

Post by Rainer » 19 Jun 2016, 01:35

Peaks tegema siis ürituse, kuhu oleksid kõik klubilised oodatud oma autodega, saaksime hinnata enamuse hääletusel, poleks erilisi eeltingimusi ja kõik oleks chill. Ilma kõrvalise publikuta ja suurema tähelepanuta. Ma leian, et sellest on hetkel puudus - sest palju coole autosid ja inimesi on.

tns1

Post by tns1 » 19 Jun 2016, 08:49

Ououu, ma vana repsihunt, ja replicatele küll bedt wheels auhinda ei lähe. Meibi ainult siis, kui keegi mingit väga ägedat ja OEM veljena peaaegu kättesaadamatu velje keskosa kasutab ning siis mingid insane 3-osalised teeb.

Replicad ikka ju säästuvärk, igapäevaauto, või lihtsalt poolkõva hobiauto teema. Näituseauhinna väärilisel pillil eure ei loeta, Olari oli seekord ka tõestus, tal ilmselt eurolises vääringus ühed klubi kallimad rattad :D Best wheels konkreetselt on veljeauhind, seda valides keskendutaksegi konkreetselt ratastele, eelkõige velje mõõtudele, omapärasusele, detailidele (hardware) ning ka haruldusele. Oma osa mängib ka fitment, ning kuidas konkreetse auto alla sobib. Terviku jaoks on teised auhinnad.

fedja

Post by fedja » 19 Jun 2016, 12:36

Osalejate all pidasin silmas ikka neid kes autoga kohale tulnud,mitte suvalist inimest tänavalt.

Kermo

Post by Kermo » 20 Jun 2016, 16:46

Pole küll tahtunud kommenteerida aga teen seda ikkagi.

Miks ei saa 80 osalejat otsustada auhindade üle on lihtne. Ma olen kindel et ei suudaks keegi jõuda kompromissile et kes võidaks. Ok, kui oleks hääletamine siis ei pea põhimõtteliselt kokku leppima kes võidab aga juhtub ikka see et Lätlased hääletavad enda poolt, Soomlased enda jne. Lisaks oleks kindlasti 5 autot kellel oleks ühepalju hääli jne.

Igaljuhul kogu point on alati olnud see et me hoiame üritust lihtsana. Me ei jaota välja paljusid auhindu vaid ainult neid mida meie suudame hinnata ja liigitada (kus meie arusaam on selge mis on selle kategooria võitmise kriteerium). Üheski kategoorias pole kindalt kirjas mis sinna alla käib ja mis mitte (üllatage meid ja ma garanteerin et saate auhinna, olgu siis replica velg või mitte). Kõik on meie enda tõlgendamise küsimus nagu ka see et mis pääseb platsile ja mis mitte. Kõik see on tehtud nii et me saaksime seda oma nägemuse järgi tõlgendada ja see muudab selle ürituse korraldamise võimalikuks. Jah võimalikuks sest ma luban et kui selle ürituse korraldamine muutub keerulisemaks kui 10inimest suudavad teha, kuue kuu jooksul, siis seda lihtsalt ei toimu. Keegi ei maksa selle eest meile (kõik annetatud raha [mille eest me oleme ääretult tänulikud!] on läinud 100% klubi tegevuse katteks). Jah on ka võimalik et teha asi tasuliseks aga siis oleme kohe samas kohas kus HTG kus ainult raha eest ostetakse näituse autole koht. Meie üritame selle ürituse jätta klubi sünnipäeva ja üldse Lowliferi kui sellise tähistamiseks. See tähendab et see üritus on just mõeldud meie klubi liikmetele, et näidata oma autosid ja ka saab Eesti pinnale välismaa masinad. Näha just neid masinaid mida näeb ka seal igapäevaselt. Näha ja rääkida nende inimestega kes ajavad sama asja nagu meie igapäevaselt aga seda natuke teises kultuuris/geograafilises asukohas. See kahjuks on see paljas tõde.
Kui on häid mõtteid siis võib neid alati meile edastada! Soovituslikult otse info@lowlifer.ee

Ollu

Post by Ollu » 20 Jun 2016, 23:00

Kermo wrote:Näha just neid masinaid mida näeb ka seal igapäevaselt. Näha ja rääkida nende inimestega kes ajavad sama asja nagu meie igapäevaselt aga seda natuke teises kultuuris/geograafilises asukohas.

Word on that, see ka ju üks põhjuks miks naaberriikides sarnastel ürridel käia.

massu

Post by massu » 27 Jun 2016, 09:40

Minu meelest väga okei ettevõtmine, kasvõi juba sellepärast, et ülepika aja saab vanade tuttavatega kokku ja juttu ajada. :roll:

Hondafreak

Post by Hondafreak » 26 Jan 2017, 22:10

Millal Stancest 17?

Kapsu

Post by Kapsu » 26 Jan 2017, 23:32

Ajaliselt jääb umbes samale ajale, täpset kuupäeva ei oska veel öelda aga eeldatavalt 10. juuni

siimuu

Post by siimuu » 27 Jan 2017, 11:28

Suvine aeg & üritusi palju ning vaba nädalavahetuse leidmisega, kus ühtegi autoüritust ei toimuks, on üsna kitsas käes, kuid igaks juhuks mainin, et 10.06 toimub ka OMC Stage I Kiltsil ja hetkeseisuga 10.06 planeeritud ka A24 ringil drift (EDL lõplik kalender veel kinnitamata, seega pole kindel, kas ka nii jääb).

Toivoku

Post by Toivoku » 27 Jan 2017, 12:35

siimuu wrote:Suvine aeg & üritusi palju ning vaba nädalavahetuse leidmisega, kus ühtegi autoüritust ei toimuks, on üsna kitsas käes, kuid igaks juhuks mainin, et 10.06 toimub ka OMC Stage I Kiltsil ja hetkeseisuga 10.06 planeeritud ka A24 ringil drift (EDL lõplik kalender veel kinnitamata, seega pole kindel, kas ka nii jääb).

ka rapla üritua mis pidi 2 päeva kestma on samal ajal.

Tanel

Post by Tanel » 27 Jan 2017, 17:05

Peaks vist trendiloojateks hakkama ja nädala algul korraldama üritusi :D

Kapsu

Post by Kapsu » 28 Jan 2017, 12:41

Kas mitte omc pole iga aasta samal ajal olnud? :P aga jah eks see ole keeruline leida suvel nv kus midagi ei toimuks. Eks meie kuupäev ka praegu tulnud sellest et oleme alati sellisel ajal teinud.

siimuu

Post by siimuu » 28 Jan 2017, 15:33

OMC toimumis aeg on autospordiliidu kiirenduse kalendris lõppkiirendusvõistluse alamkategoorias täiesti olemas ja kinnitatud. Samuti FB evendid. Drifti mitteametlik (kinnitamata) kalender on driftime.ee foorumis üleval.

Võib olla need üritused Lowliferi jälgijaskonda niivõrd ei mõjutagi, kuid lihtsalt, kui kannatab võiks Stancest olla nädal enne või hiljem, eeldusel, et kümnes kuupäev just raudpolt olema ei pea :?:

RUF

Post by RUF » 28 Jan 2017, 17:20

Ärge unustage, et Stancesti kuupäev on selllisel ajal olnud iga aasta, kuna tetegemist on Lowliferi sünnipäevaga, mitte lihtsalt näitusega ;)

Kermo

Post by Kermo » 29 Jan 2017, 18:08

Kui veel võtta välismaa üritused (just Stanceg seotud) siis pm võib talvel teha :D

Kapsu

Post by Kapsu » 29 Jan 2017, 19:43

Lihtsalt küsimuseks, et kas keegi on teadlik ka sellest, mis 17. kuupäeval toimub?

siimuu

Post by siimuu » 29 Jan 2017, 22:29

17.06 küll praegu midagi suurt silma ei ole jäänud, vaid leedulaste FAST LAP üritus on auto24ringil. Vaevalt selline üritus lowliferi jälgijaskonda mõjutab. :mrgreen:

Minu meelest oluliselt parem variant kui kümnes. 8-)

sannualliksaar

Post by sannualliksaar » 30 Jan 2017, 12:59

siimuu wrote:17.06 küll praegu midagi suurt silma ei ole jäänud, vaid leedulaste FAST LAP üritus on auto24ringil. Vaevalt selline üritus lowliferi jälgijaskonda mõjutab. :mrgreen:

Minu meelest oluliselt parem variant kui kümnes. 8-)

Minu oleksin ka 17 poolt, kuna eelmine aasta jäi samuti drifti pärast stancestil mul ja tuttavatel käimata, sest suur osa pidid abis olema seal ja tööl :(

Kapsu

Post by Kapsu » 06 Feb 2017, 16:56

Eks kuupäeade valikul on piirangud ees. Küll on mõni üritus samal ajal, küll on lihtsalt soovitud koht hõivatud sellel ajal. Hetkel käivad läbirääkimised ühe uue kohaga ja neil on 17. näiteks kinni juba. Lugesin drifti foorumit - nagu ma aru sain, siis 10. kuupäev on neil rohkem kui lahtine. Hetkel kirjas, et toimub Pärnus, aga a24ring on siis teise üritusega hõivatud. Küll väidavad nad miskit, et Pärnu ei tähenda automaatselt ringrada ja kuskilt lugesin ka veel, et vb toimub üldse Missos. Viimane tundub reaalsem ja tunnen, et sellest Stancesti mõjutada ei lase. :P Kes driftirahvaga rohkem suhtleb, teab ehk täpsemalt.

Kuna meil baltikumis üritusi niigi vähe, siis suhtlen ka teiste riikide korraldajatega, et nendega samal ajal ei toimuks - see oleks justkui suurem kaotus.