[7. MAI] Hobisõidukite hooaja avamine Tallinna Lauluväljakul

Teeme rahvale show'd ka!
Tanel

Re: [7. MAI] Hobisõidukite hooaja avamine Tallinna Lauluvälj

Post by Tanel » 06 May 2016, 18:47

Charly wrote:Täpsustaks üle sinna alale sõitmise...
* Kas sinna väravast sisse saab igaüks sõta? Korraldajad pidid seal mingi selektsiooni tegema aga kas oli silmas peetud "näituseala" mis kaardil näha?
* Kas peab kedagi teavitama väravas, et Lowliferi platsile minek? või saab lihtsalt kalanäoga kohale veereda?

Jooksvalt toimub selektsioon minu teada kõigile autodele, mis üleüldse läbi värava sõidavad. Aga sinna alale mineku puhul jään hetkel vastuse võlgu, Anryo oskab kindlasti täpsustada.

sannualliksaar

Post by sannualliksaar » 06 May 2016, 22:22

Kas on juba liiga hilja küsida, et kas oleks ruumi ka ühe hai jaoks :oops: ?

Tanel

Post by Tanel » 06 May 2016, 22:38

15-20 autot oli plaanitud, seega peaks ruumi olema vabalt :)

sannualliksaar

Post by sannualliksaar » 06 May 2016, 22:43

Tanel wrote:15-20 autot oli plaanitud, seega peaks ruumi olema vabalt :)

Väga vinge, loodan siis, et mind lastakse ka sisse :D Mis kell väravas meil kogunemine või miskit on?

Toivoku

Post by Toivoku » 06 May 2016, 23:16

sannualliksaar wrote:
Tanel wrote:15-20 autot oli plaanitud, seega peaks ruumi olema vabalt :)

Väga vinge, loodan siis, et mind lastakse ka sisse :D Mis kell väravas meil kogunemine või miskit on?

esimeses postis kirjas,et kell 11, ma igatahes veits ennem 10 lähen oma garaazi autot kasima :D

Toivoku

Post by Toivoku » 07 May 2016, 06:42

dcshoes wrote:Kell 11 hakkab juba üritus ju :D

Ajakava:
11:00 Hobiautode kogunemine Tallinna Lauluväljaku merepoolsel territooriumil
12:00 Ürituse sissejuhatus ja hooaja avamine. Hooaja avasõnad.
12:15 - 15:00 Hobisõidukite tutvustamine ja hindamine, sõnavõtud jms.
15:00 Autasustamine ja ürituse lõpp
16:00 - 17:00 Start kruiisile

dcshoes

Post by dcshoes » 07 May 2016, 07:52

Lähen ca 9.30'ks sinna, siis näete mu kollase auto järgi kohe ära kuhu sõita ja hea oleks, kui te ka mõistlikult vara kohale tuleks (sest 10.30 peavad autod paigas olema!). Meie ala muidu mere poolt väravast tulles pool viimast parempoolset muruplatsi, üsna laulukaare lähedal.

Taneli viimane jutt oli selline :D

Toivoku

Post by Toivoku » 07 May 2016, 08:12

dcshoes wrote:Lähen ca 9.30'ks sinna, siis näete mu kollase auto järgi kohe ära kuhu sõita ja hea oleks, kui te ka mõistlikult vara kohale tuleks (sest 10.30 peavad autod paigas olema!). Meie ala muidu mere poolt väravast tulles pool viimast parempoolset muruplatsi, üsna laulukaare lähedal.

Taneli viimane jutt oli selline :D

miks nii vara? kui kella 11 kuni kella 12neni kogunemine? see info oleks võinud siin olla varem :D ma ise alles mingi pooletunnipärast autot kasima, jõuame ennem 11 veidike.

dcshoes

Post by dcshoes » 07 May 2016, 08:22

Tavaliselt jaavad kqik hiljaks vb selle parast nii vara :D

Tanel

Post by Tanel » 07 May 2016, 09:16

No kuna meie alale mingeid telke ja muud atribuutikat ei tule, siis on suht lebo, ei ole nii hull lugu selle kellaajaga. Aga mina ja Charly juba platsi peal valmis, tulge tehke rivi pikemaks nüüd :D

Muidu see 10.30 oli neile, kellel bronnitud ala ja 11st nn elav järjekord mis pargitakse alla väravani välja.

Tanel

Post by Tanel » 07 May 2016, 20:56

Suur aitäh kõigile, kes tulid! Ja loomulikult Anryole kutsumise ja ägeda ürituse korraldamise eest ;) Täielik suvi oli täna ikka ja ma sain näo ja kaela mõnuga punaseks seal päikese käes. Hooaeg on avatud :D

Kahjuks üks madal pill lahkus küll treileri peal, aga vist on praegu juba korras jälle?

Toivoku

Post by Toivoku » 07 May 2016, 20:58

Jep, korras , 10 mintsa ja uued klemmid juhtmetel küljes, veider kudias 3 aastaga on tavaline klemm ära mädanenud, ja pillgia pole ju talvel sõidetudki :D Äitäh Tanelile,et ta viitsis mu väikese pere ära sõidutada oma toyotsiga :)
Aga üritus oli äge ja tunduvalt suurem kui eelmine aasta, mulle väga meeldis, välja arvatud see lõpp muidugi :D .
Aga postimehes mõned pildid http://tallinncity.postimees.ee/3685235 ... oidukitega
https://www.flickr.com/photos/112755027 ... 007979506/
Mõni üksik klõps minu poolt ,noh midagi erilist pole, suht perekeskne, aga siiski :)
http://toivoku.planet.ee/Galeriid/elu/H ... index.html

anryo

Post by anryo » 09 May 2016, 21:05

Aitäh kõigile, kes tulla said ja spets tänud Tanelile orgunnimise eest!
Küll me veel näeme suve jooksul kusagil ja siis saame pikemalt rääkida - laupäeval ei olnud kahjuks väga aega lobisemas käia... :geek: