MX-5 Meet 2016 - Võsu invasioon

Teeme rahvale show'd ka!
Charly

MX-5 Meet 2016 - Võsu invasioon

Post by Charly » 14 Jun 2016, 08:48

MX-5 meet 2016 - Võsu invasioon
Image

Võtaks ka sel aastal MX-5 väljasõidu päevakorda. Ilmad on soojemad kui möödunud aastal samal ajal, ehk kannatab ka väikese grilli teha.
Kõigepealt pakun välja hääletuse, kas 26.06 või 03.07 kuupäevadel.

Asjast:

Nagu traditsiooniks saanud, koguneme kell 12:00 Pirital Surfiklubi kõrval oleval parkimisplatsil. Toksime rehvi ja ajame tarka juttu.
13:00 alustame boulevard kruiisi kuurortkülakesse Võsule. Marsruuti võib veel valida aga umbes selline võiks ta olla: LINK
Ehk läbime osaliselt Pirtia ringraja, Lasnamäe tagant läheme suurele maanteele ja seal laseme ühe jutiga kuni keerame ära Loksa peale. Seal siis metsavaheliste teede kaudu kenasti Võsule välja.
14:00 Saabume Võsule. Ostame poest grillimaterjali ja läheme randa grillima. Kel veel pole, soovitan osta ehituspoest kokkupandava grilli, mis mahub isegi MX-5 istme alla. Maksab 15-20 EUR ja võin öelda, et see on mugav asi igaljuhul.
Katsume leida parkla ranna lähedale. Ilmselt otse rannahoone kõrvale grillima ei lubata, kuid käsmu poolses servas peaks see olema mõnusalt tehtav.
Kui ilm lubab, saab kõhud paljaks võtta ja vahest ka vette hüpata.
Tõenäoliselt 16:00 paiku hakkab kõigil isu täis saama ja siis kas ühiselt, grupiti või omaette toimub tagasisõit...kuhu iganes keegi minna soovib.

PS! Kes soovivad liituda poolel teel, siis saame eelnevalt kokku leppida kus ristis võiks kolonni oodata ja mis ajal umbes.

Mõtted, ettepanekud?

Indrek