[20. AUG] Low as Bass (Läti)

Teeme rahvale show'd ka!
Tanel

[20. AUG] Low as Bass (Läti)

Post by Tanel » 22 Jun 2016, 13:42

Image

‘’STANCE.LV’’ and ‘’Fitment Lab’’ will gather Latvian and Baltic followers of “Lowlife” culture and lifestyle here in Riga.
Under one roof of OLYMPIC SKONTO HALL– most noticeable projectcars followed by a lot of activities during the day under the newly chosen event theme – ‘’Urban lifestyle’’.

Be prepared to be a part of:
* Car exhibition where part will be taken by Retro rides and Youngtimer classics.
* RC Drift stage.
* Viewers contests.
* Interviews.
* Voting in categories - ‘’Best interior’’, ‘’Best classic’’,‘’Best build’’ and many other nominations.
* Break Dance, HIP-HOP and house dance battles will entertain you during the day.

Photo and video experts will memorize every move during the event.
LAB’16 is an integral part of this summer – cool cars, music, drinks & snacks complemented with a great company of friends and actions.

Entry cost for spectators – 5 EUR
Participant registration fee – 10EUR
Register @ http://www.stance.lv or directly http://www.stance.lv/labfest

20TH OF AUGUST 2016 /gates open from 11:00 till 19:00 local time
OLIMPIC SKONTO HALL / Address: E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010

Don’t forget to mark your preparation and journey with ‪#‎LAB16‬ ‪#‎STANCELV‬ ‪#‎LABFEST‬

FB event: https://www.facebook.com/events/1096273683780331/permalink/1096292820445084/

Pikksilm

Re: [20. AUG] Low as Bass (Läti)

Post by Pikksilm » 08 Jul 2016, 08:13

Erki "Hippy" on huvitatud oma musta Põrnikaga minemast, maanteekiirus on tal ainult viisakas 80kmh ;)

h4rz

Post by h4rz » 08 Jul 2016, 08:25

Jälle ma kõvatan, kuid loodaks kasvõi selleks ajaks masina ratastele saada :mrgreen:

Tanel

Post by Tanel » 08 Jul 2016, 21:05

Täpsustan seda ka, et Skonto staadioni juures on suur jalka sisehall, kus üritus toimub. Mitte lageda taeva all :)

Silkx

Post by Silkx » 08 Jul 2016, 22:11

Mina plaanin kindlalt minna.

Kui vastu võetakse :)

Asko

Post by Asko » 09 Jul 2016, 09:01

Kui golfile veljed saan siis tahan ka minna :)

Tanel

Post by Tanel » 21 Jul 2016, 17:14

Panin uuendatud info ja FB eventi lingi esimesse postitusse ;) Kui täna mind näete kuskil, siis küsige ürituse promokleepse ka, mul mõned on jagada!

Toivoku

Post by Toivoku » 21 Jul 2016, 17:48

Krt vbla tuleks ka ja kytaks sealt edasi palangale.

Asko

Post by Asko » 24 Jul 2016, 10:51

Mul accept olemas ja plaan ikka siis minna.

Kapsu

Post by Kapsu » 28 Jul 2016, 18:24

Mind vist ei võeta vastu :'(

Toivoku

Post by Toivoku » 28 Jul 2016, 23:04

Kapsu wrote:Mind vist ei võeta vastu :'(

mind ka mitte :D aga pohhui, kui isegi näitusele ei saa vist käiks kiirelt läbi ja tõmbaks edasi :D

RUF

Post by RUF » 29 Jul 2016, 03:11

Toivoku wrote:

mind ka mitte :D aga pohhui, kui isegi näitusele ei saa vist käiks kiirelt läbi ja tõmbaks edasi :D

Nali? Said ju! Isegi ürituse lehel su autost pilt olemas. Või ma ei saanud naljast aru :D

Asko

Post by Asko » 29 Jul 2016, 07:46

Mis kell või kuidas keegi liikuma hakkab sinna?

Asko

Toivoku

Post by Toivoku » 29 Jul 2016, 09:37

RUF wrote:
Toivoku wrote:

Nali? Said ju! Isegi ürituse lehel su autost pilt olemas. Või ma ei saanud naljast aru :D

Mulle pole emaili ega midagi tulnud :D Ja tegelt saatsin ka 7mese regamise, plaan on edasi palangale minna ja arvan,et Aivar vast ei ole õige auto selle pika tee läbimiseks. Aga ekse see näha ole. Mul on tunne,et peaks mingid korralikud pildid tegema :D

Silkx

Post by Silkx » 29 Jul 2016, 16:37

Ootan ka vastust pikemat aega. Eile uurisin ka juri käest mis seis on ja lubas see nädal vastused ära saata.

siimuu

Post by siimuu » 29 Jul 2016, 21:21

Silkx wrote:Ootan ka vastust pikemat aega. Eile uurisin ka juri käest mis seis on ja lubas see nädal vastused ära saata.

Kuulsin küla pealt jutte, et Sa üldse ei saagi sinna, sest neil ei ole ju fake static kategooriat seal :?: :?:

Tanel

Post by Tanel » 30 Jul 2016, 09:21

Mis see fake static on? Reguleeritavad liivakotid pagassis? :D

Silkx

Post by Silkx » 30 Jul 2016, 09:31

Tanel wrote:Mis see fake static on? Reguleeritavad liivakotid pagassis? :D

FB kirjutasin sellest kuidas nime omastasin.

https://www.facebook.com/silver.salmist ... 41464681:1

Silkx

Post by Silkx » 30 Jul 2016, 09:35

siimuu wrote:
Silkx wrote:Ootan ka vastust pikemat aega. Eile uurisin ka juri käest mis seis on ja lubas see nädal vastused ära saata.

Kuulsin küla pealt jutte, et Sa üldse ei saagi sinna, sest neil ei ole ju fake static kategooriat seal :?: :?:

Ole vait! Kogu mu vaev on asjata olnud. Üritan siin midagi uut teha aga keegi ei võta omaks. :x

Ollu

Post by Ollu » 30 Jul 2016, 11:40

Mille ma maha olen maganud :D wtf is fake static :D

agoy

Post by agoy » 30 Jul 2016, 13:53

Silkx wrote:

Ei pääse ligi sellele lingile. :)

Toivoku

Post by Toivoku » 30 Jul 2016, 17:43

agoy wrote:
Silkx wrote:

Ei pääse ligi sellele lingile. :)

AHh mingi vend kirjtuas,et see auto on fake static sest tal olid teised veljed all kui ta sinna leetu või lätti üritusele läks kus ta mingid asjad võitis :)

dcshoes

Post by dcshoes » 31 Jul 2016, 06:33

Samas nagu arusaadav mõlemad olukorrad. Ühtepidi onsama hea kui tulla näiteks LL sünnipäevale platsile ja hakkad ehitama alles, kruttid coilid alla ja paned flantse vahele nii et sõita ei saaks jne ja nii madalaks kui võimalik. Teisest küljest lugedes põhjus miks ta seda tegi on arusaadav olukord.

Silkx

Post by Silkx » 31 Jul 2016, 12:50

dcshoes wrote:Samas nagu arusaadav mõlemad olukorrad. Ühtepidi onsama hea kui tulla näiteks LL sünnipäevale platsile ja hakkad ehitama alles, kruttid coilid alla ja paned flantse vahele nii et sõita ei saaks jne ja nii madalaks kui võimalik. Teisest küljest lugedes põhjus miks ta seda tegi on arusaadav olukord.

Pesulast näitusele sõitsin mis oli paar km eemal seda see tüüp ei näinud kuna jõudis hiljem kui meie. Ära minnes võtsin kohe alt. Kui olekski fake staticu asja ajanud siis oleks ilmselgelt seda varjanud. Stancestile sai käidud ja nüüd vuran mööda eestit ringi nii, et koguaeg rubbib. Tiivad saavad natuke vatti aga see poogen, värvib jälle mingi aeg üle.
Ühesõnaga võtan asja huumoriga ja jätkan nime kandmist :)

park0

Post by park0 » 03 Aug 2016, 18:56

Tuli kh accept show alale , plaan on minna laupäeva varahommikul , kuna reede olen pikalt tööl. Kuidas teistel plaanid?

Tanel

Post by Tanel » 03 Aug 2016, 20:23

Jurijs helistas ja palus uurida, kas kõik reganud on ka vastuse kätte saanud (praeguseks on ta kõigile vastanud)? Ning kes plaanivad afterpartyle jääda?

Aftekas on suletud pidu kohviku/terrassi/peoruumi laadses hubases kohas, eventi osalejatele endale ja kui on piisav hulk rahvast, tellitakse kohapeale baar/teenindus ka, sellepärast asap infot vaja :)

Silkx

Post by Silkx » 04 Aug 2016, 22:03

Sain ka vastuse kätte. Endal on plaan ühe päevaga ära teha. Vara sõitma ja tagasi tulemisega kiirt ehk pole.
Aftekaga veel ei tea. Arvatavasti ei lähe.

Jarmo

Post by Jarmo » 04 Aug 2016, 23:29

Infomeilis oli kirjas mingi parklateema reede õhtu tarbeks. Kas keegi kavatseb veel reedel minna ja kuidas-kuhu end sätib?
Ise vast lippaks juba reede õhtul kohale, sest muidu läheb jube rõntskeks kütmiseks lauba hommikul ja Ass-pen pole just eriline kuumutamise pill ka.

Asko

Post by Asko » 05 Aug 2016, 09:31

Me ka reedel paneme minema vist.

Edvin

Post by Edvin » 05 Aug 2016, 12:45

Endal ka plaanis reedel startida.

Asko

Post by Asko » 08 Aug 2016, 11:43

Hei,

Kõik kes tulevad reedel siis võiks koos minna ja paneks hotelli ka kinni ära hiljemalt kolmap juba!

Jarmo

Post by Jarmo » 08 Aug 2016, 15:51

Tegin täna hotellibroneeringu ära. Reedel olen päeval Vändras paari-kolme autot pinstripe'mas ja sealt millalgi õhtupoolikul ilmselt enamvähem otse Riia poole. Kuna Aspenile mugav kiirus on 85-90, siis meie ekipaažist ilmselt suuremat grupissõitjat nagunii pole, kuid eks siis laupäeval saab kohapeal üksteise näod päriselus tuttavaks.

park0

Post by park0 » 09 Aug 2016, 17:01

Keegi plaanib veel laupäeva hommikul minna ?
Laupäeva õhtuks bookisin ööbimise , 500 meetrit ürituse paigast , 2 inimese tuba 48 eur.-
Kellel huvi ja kui seal veel vabu kohti siis.. http://www.tia.lv/?pane=nxt&lang=3&gid=2&n=0

Silkx

Post by Silkx » 09 Aug 2016, 21:24

park0 wrote:Keegi plaanib veel laupäeva hommikul minna ?
Laupäeva õhtuks bookisin ööbimise , 500 meetrit ürituse paigast , 2 inimese tuba 48 eur.-
Kellel huvi ja kui seal veel vabu kohti siis.. http://www.tia.lv/?pane=nxt&lang=3&gid=2&n=0

Mina plaanin laupäeva hommikul aga ööseks ei jää. Võibolla stardin pärnust muidu olen raplast.

Kapsu

Post by Kapsu » 10 Aug 2016, 08:56

Silkx wrote:
park0 wrote:Keegi plaanib veel laupäeva hommikul minna ?

Mina plaanin laupäeva hommikul aga ööseks ei jää. Võibolla stardin pärnust muidu olen raplast.

Et siis liigud peale üritust tagasi jah?

e: igatahes mul plaan reede õhtul koos Taneli, Steni ja Henriga liikuda ja laup õhtul tagasi sõita. (teised jäävad sinna veel)

RUF

Post by RUF » 11 Aug 2016, 21:52

Keegi getojalkast osa võtta viitsib? Ühte oleks veel vaja.

Simoon

Post by Simoon » 15 Aug 2016, 09:51

Võin osa võtta kui vaja veel meest

RUF

Post by RUF » 15 Aug 2016, 23:33

Kuidas selle ööbimisega on? Huvitab laup. vastu pühapäeva.

Andreas

Post by Andreas » 16 Aug 2016, 09:25

Ise ilmselt laupäeva varahommikul stardiks Tallinnast - keegi veel ?