[20. AUG] Low as Bass (Läti)

Teeme rahvale show'd ka!
sannualliksaar

Re: [20. AUG] Low as Bass (Läti)

Post by sannualliksaar » 16 Aug 2016, 10:49

Ma tuleks kellegagi kaasa kui ei rubi liiga räigelt ja ruumi jagub, jutustan palju või siis olen vait kui vaja, enda autoga ma kahtlen kas nii kaugele kohale veeren, võibolla alahindan teda agaaa, las ta olla Tallinnas :D

Donald

Post by Donald » 16 Aug 2016, 12:33

Kapsu tuleb täitsa üksi ju :(

siimuu

Post by siimuu » 16 Aug 2016, 12:49

Sillul ka co driverit vaja.

RSipp

Post by RSipp » 16 Aug 2016, 12:53

Kes ees see mees. :D

Asko

Post by Asko » 16 Aug 2016, 14:31

ühesõnaga valikut on :D

park0

Post by park0 » 16 Aug 2016, 14:57

Andreas wrote:Ise ilmselt laupäeva varahommikul stardiks Tallinnast - keegi veel ?

Mina liigun laupäeva hommikul.

Silkx

Post by Silkx » 16 Aug 2016, 18:09

Mina liigun pärnust. Mull ongi seadistatud nii, et mina ja naisterahvas :)
Muidu liigun üksi ruwe hülgas mind ja valis BMW Z3

siimuu

Post by siimuu » 16 Aug 2016, 19:12

Silkx wrote:Mina liigun pärnust. Mull ongi seadistatud nii, et mina ja naisterahvas :)

Jah Ruwe ikka igavene golddigger. Kas see Z3 on see sama, mis vahepeal LV nr müügis oli?

RUF

Post by RUF » 16 Aug 2016, 19:42

Ma tahan reedel kodus oma voodis magada lihtsalt :)

Silkx

Post by Silkx » 16 Aug 2016, 20:07

RUF wrote:Ma tahan reedel kodus oma voodis magada lihtsalt :)

Kes nüüd memmekas on :D

RUF

Post by RUF » 16 Aug 2016, 20:46

Ma lihtsalt viimasel ajal tänu tööle nagunii kodus vâhe.

Andreas

Post by Andreas » 17 Aug 2016, 10:12

park0 wrote:
Andreas wrote:Ise ilmselt laupäeva varahommikul stardiks Tallinnast - keegi veel ?

Mina liigun laupäeva hommikul.

Ja kui vara liikuma hakkad ?

sannualliksaar

Post by sannualliksaar » 17 Aug 2016, 12:03

Silkx wrote:Mina liigun pärnust. Mull ongi seadistatud nii, et mina ja naisterahvas :)

Nagu ma aru sain, siis sa tagasi ka laup õhtul? Ma hüppaks pärnus maha sealt, et tipatapa tööle minna öösel.
Ma saan tänase päeva jooksul vastuse, et kas pean laupäeval päeval olema eestis või mitte :) Siis tüütaks hea meelega 8-)

Silkx

Post by Silkx » 17 Aug 2016, 16:33

sannualliksaar wrote:

Nagu ma aru sain, siis sa tagasi ka laup õhtul? Ma hüppaks pärnus maha sealt, et tipatapa tööle minna öösel.
Ma saan tänase päeva jooksul vastuse, et kas pean laupäeval päeval olema eestis või mitte :) Siis tüütaks hea meelega 8-)

Suhtleme fb edasi.

siimuu

Post by siimuu » 17 Aug 2016, 17:52

Silkx wrote:
sannualliksaar wrote:

Suhtleme fb edasi.

8-) 8-) 8-)

Spoiler: näita
Image

Toivoku

Post by Toivoku » 18 Aug 2016, 09:32

Mis kell keegi laup hommikul kütma hakkab?

Edvin

Post by Edvin » 18 Aug 2016, 10:14

huvitaks sama asi

Toivoku

Post by Toivoku » 18 Aug 2016, 10:18

Kuna üritus hakkab kell 11 ja google väitus sõidu ajaks 4 tundi siis emm, mingi kell 6? :D

Donald

Post by Donald » 18 Aug 2016, 10:46

Siis tuleb normilt lappi anda, saab kauem magada :D

Kapsu

Post by Kapsu » 18 Aug 2016, 11:00

emm.. auto peab näituse alal olema hiljemalt kell 9.30. Enne seda pesu. Ehk siis kes te tulete laup hommiku, saate ilusti kell 4.30-5 tulema hakata. :)

Toivoku

Post by Toivoku » 18 Aug 2016, 11:33

Kapsu wrote:emm.. auto peab näituse alal olema hiljemalt kell 9.30. Enne seda pesu. Ehk siis kes te tulete laup hommiku, saate ilusti kell 4.30-5 tulema hakata. :)

pohhui, sitase autoga, siis ei paista rooste välja :D tra kui nii vara peab tulema siis tulen lihtsalt pealtvaatajana :D

Andreas

Post by Andreas » 18 Aug 2016, 12:08

minul ja Raunol (mazda6) ja Markusel (e92) oli plaan mingi 4 aeg Tallinnast startida.
Ajate varem magama ja varem üles ennast Toivo ja Edvin ja kes iganes veel plaanivad tulla laupäeval ja läheb ühes rivis ehk ?

Donald

Post by Donald » 18 Aug 2016, 12:10

Toits, tõmbad näitusel kuiva kaltsuga üle ja korras.

Kapsu

Post by Kapsu » 18 Aug 2016, 13:16

Toivoku wrote:
Kapsu wrote:emm.. auto peab näituse alal olema hiljemalt kell 9.30. Enne seda pesu. Ehk siis kes te tulete laup hommiku, saate ilusti kell 4.30-5 tulema hakata. :)

pohhui, sitase autoga, siis ei paista rooste välja :D tra kui nii vara peab tulema siis tulen lihtsalt pealtvaatajana :D

Ja üritusel jääb tühi auk :roll: pärast inimesed küsivad, et platsil oli ju ruumi küll, miks parklast veel autosid ei lastud.

Toivoku

Post by Toivoku » 18 Aug 2016, 14:36

Kapsu wrote:
Toivoku wrote:

Ja üritusel jääb tühi auk :roll: pärast inimesed küsivad, et platsil oli ju ruumi küll, miks parklast veel autosid ei lastud.

ma ei hakka poissi kell 4 ülesse ajama, et saaks oma roima platsile panna, pärast on kutt virisev ja pahas tujus. ütlen ära oma kohast kohe jurile.

Donald

Post by Donald » 19 Aug 2016, 15:08

Sannu, kus oled, kohe on minek ju?!

Tanel

Post by Tanel » 19 Aug 2016, 19:26

siimuu wrote:Kas see Z3 on see sama, mis vahepeal LV nr müügis oli?
Noup, see on endiselt lätlase käes vist.

Aga ma loodan, et Ruf läks magama juba, sest kell 3 on äratus :D Tuleme läbi Viljandi, muidu liiga lühike trip :mrgreen:

RUF

Post by RUF » 19 Aug 2016, 19:53

Tanel wrote:

Aga ma loodan, et Ruf läks magama juba, sest kell 3 on äratus :D Tuleme läbi Viljandi, muidu liiga lühike trip :mrgreen:

Ma lähen ilmselt mingi 1 paiku korra voodisse. Lihtsalt niisama noh. Ja siis kaks tõusen.

Jorgen

Post by Jorgen » 19 Aug 2016, 20:23

RUF wrote:
Tanel wrote:

Ma lähen ilmselt mingi 1 paiku korra voodisse. Lihtsalt niisama noh. Ja siis kaks tõusen.

Ahjuvalves või patrullis kella 2st?

Tanel

Post by Tanel » 19 Aug 2016, 20:45

3:20 on Sakus miinipilduja tuli ja kõik maailma häired... aga see selleks.

Kõik ülejäänud ekstremistid, kes "hommikul" stardivad, siis võiks Arumetsa (Häädemeeste) Premium 7 tanklas nt kohtuda? Silver tuleb Pärnust sinna ja ma/Ruwe Viljandi poolt. Eeldatav sinna jõudmise aeg on kõige varem 6:30 (või veits peale). Kes kell 4 Tallinnast tulevad, siis koos paari pit stopiga peaks umbes sama olema?

Sinnakanti jõudes võib uurida, kuskaugel oleme @ 5690 2793, kes tahab seal meet'ida ;)

Jarmo

Post by Jarmo » 19 Aug 2016, 21:09

Brivibas iela on suhtkoht horror praegu. Esiteks üles kaevatud ja teiseks väga aeglane. Seega kes hommikul tulevad viimasel minutil, siis soovitan kasutada mingit muud marsruuti. Näiteks mitte keerata silla pealt paremale Riia keskusesse, vaid lasta mööda Via Balticat edasi ja siis seal kuskil tulevad need fooridega ristmikud kust saab nö taga-Riiasse. Ja sealt siis kuidagi läbi keskuse vast minna. See on küll korralik ring ja ka sealkandis võib muidugi olla teetöid (me tulime teisele poole jõge ja mitmes kohas olid remondid), kuid Brivibase tänavat läbisime ca tund aega, meeterhaaval.
Pluss, see lege munakivimägi - see on tänaseks päevaks veel rohkem hukas ja selle peale minnes on päris terav ja kõrge munakiviserv püsti. Tagumised liiklejad pressisid peale ja ei jõudnud korralikult hoogu maha võtta ning lendasin esisillaga täie litriga sinna otsa.

Tuleb au anda siinsetele skenemeestele selles rägastikus toimetamise eest. Aspen pole isegi nii madal, aga juba sellega olin üle kere higine vähegi siledamat teed otsides. Pimedus ja vihmasadu keerasid veel vinti peale ka :D

Homseni!

Tanel

Post by Tanel » 19 Aug 2016, 21:24

Sellest marsruudist ei piisa (munakivimäe vältimiseks jne), mis Jurijs saatis? https://goo.gl/maps/j8TCTcGaun82

Toivoku

Post by Toivoku » 19 Aug 2016, 21:30

Trama nii tahaks ka tulla, tõsiselt raisk :(

Jarmo

Post by Jarmo » 19 Aug 2016, 21:45

Tanel wrote:Sellest marsruudist ei piisa (munakivimäe vältimiseks jne), mis Jurijs saatis? https://goo.gl/maps/j8TCTcGaun82

Selle marsruudiga munakivimäge väldib, kuid alates sellestsamast Jugla Statoilist läheb kolm rida üheks ja vähemalt täna kell 21:30 paiku olid linna suunduvad kolm rida pakst autosid tais ja soit venis rängalt. Pluss teekate on suht segaselt üles võetud. Ilmselt kuival ja valgel ajal on muidugi lihtsam laveerida. Ei oska aga öelda, et kuidas laupäeva hommikul liiklustihedus on, äkki pääseb kiiremini läbi.

Jorgen

Post by Jorgen » 19 Aug 2016, 22:12

Toivoku wrote:Trama nii tahaks ka tulla, tõsiselt raisk :(

Ära muretse, ma homme tööle ja nutan et minna ei saa. Selline tunne, nagu pool LowLiferit otsustas Lõunamaale minna :D

RUF

Post by RUF » 19 Aug 2016, 22:37

Jorgen wrote:
Toivoku wrote:Trama nii tahaks ka tulla, tõsiselt raisk :(

Ära muretse, ma homme tööle ja nutan et minna ei saa. Selline tunne, nagu pool LowLiferit otsustas Lõunamaale minna :D

Igatsed mind?

Donald

Post by Donald » 19 Aug 2016, 22:40

Riias on tee täitsa putsis, jõudu teile.

Andreas

Post by Andreas » 19 Aug 2016, 22:56

Võib meetida küll Tanel. Katsume jõuda. Ja katsume kuidagi siis läbi või ümber Riia kohale jõuda, thanks for heads up.

Kapsu

Post by Kapsu » 19 Aug 2016, 23:56

Donald wrote:Riias on tee täitsa putsis, jõudu teile.

Image

Donald

Post by Donald » 19 Aug 2016, 23:59

Tooge pelmeene juurde.
Oleme Ieva juures.