[10.JUN] STANCEST'17 @ SpaceX

Teeme rahvale show'd ka!
siimuu

Re: [10.JUN] STANCEST'17 @ SpaceX

Post by siimuu » 17 May 2017, 15:42

callaway wrote:Anryo.....

on aeg Cudalt tolm pühkida ja seda korra ka näidata 8-)

Kas Sa ise hakkad muidu jälle nädal enne mingit asja 0 ehitama, et siis ürituse lõpuks uhkelt kohale veereda? :mrgreen: Ehk oled juba alustanud mõne toorikuga?

callaway

Post by callaway » 17 May 2017, 16:52

Otsustasine oma grupeeringuga....et seekord ei viitsi. Hakkane vanaks jääma :D

Toivoku

Post by Toivoku » 17 May 2017, 17:06

callaway wrote:Otsustasine oma grupeeringuga....et seekord ei viitsi. Hakkane vanaks jääma :D

ma mõtlesin sama, aga pohhui, löhme teeme näeme :D

tns1

Post by tns1 » 18 May 2017, 20:44

Paras aeg hakata ehitama midagi, aega ju on :lol:

Image

Kapsu

Post by Kapsu » 22 May 2017, 10:21

Viimane päev regamiseks 8-) Nii, et kui kellelgi on veel tegemata, siis täna on see päev! Juhul kui sul täna veel projekt pooleli, aga Stancestiks tead, et saad valmis, siis tee regamine ära ikkagi. Pane pildid, kirjuta juurde tekst mis kuidas miks muutub jne.

Toivoku

Post by Toivoku » 22 May 2017, 10:24

Kapsu wrote:Viimane päev regamiseks 8-) Nii, et kui kellelgi on veel tegemata, siis täna on see päev! Juhul kui sul täna veel projekt pooleli, aga Stancestiks tead, et saad valmis, siis tee regamine ära ikkagi. Pane pildid, kirjuta juurde tekst mis kuidas miks muutub jne.

ma ar vane,t selle teksti peaks feissarisse panema, siin foorumis väga ju ei käida lugemas :D

RUF

Post by RUF » 22 May 2017, 10:30

Toivoku wrote:
Kapsu wrote:Viimane päev regamiseks 8-) Nii, et kui kellelgi on veel tegemata, siis täna on see päev! Juhul kui sul täna veel projekt pooleli, aga Stancestiks tead, et saad valmis, siis tee regamine ära ikkagi. Pane pildid, kirjuta juurde tekst mis kuidas miks muutub jne.

ma ar vane,t selle teksti peaks feissarisse panema, siin foorumis väga ju ei käida lugemas :D

Lisaks FB'le äkki saata ka ühismeil kasutajatele?

Kapsu

Post by Kapsu » 22 May 2017, 13:31

RUF wrote:
Toivoku wrote:

Lisaks FB'le äkki saata ka ühismeil kasutajatele?

Ühismeil ammu saadetud

RUF

Post by RUF » 22 May 2017, 15:52

Lisaks FB'le äkki saata ka ühismeil kasutajatele?[/quote]

Ühismeil ammu saadetud[/quote]

Viimase regamispäeva ja poolikute projektide kutse ei ole ju...
"Nii, et kui kellelgi on veel tegemata, siis täna on see päev! Juhul kui sul täna veel projekt pooleli, aga Stancestiks tead, et saad valmis, siis tee regamine ära ikkagi. Pane pildid, kirjuta juurde tekst mis kuidas miks muutub jne."

Kapsu

Post by Kapsu » 22 May 2017, 16:03

Eks see ole iga aasta nii olnud, et poolikuid projekte on hiljem ka saadetud ja igaüht ikka taga ajada ka ei jaksa :P

Silkx

Post by Silkx » 22 May 2017, 21:39

Kui ära regad siis mingi kinnitus meil tuleb ka või ei? Või ootabki kui regamis aeg läbi saab siis mingi hetk tuleb meil: pane põlema oma auto/johhaidii kui kõva auto, tule peole. Et ei tea kas regamine läks läbi või mitte kuna nuti sõbralikud need asjad ei kipu olema.

Kapsu

Post by Kapsu » 22 May 2017, 21:53

Silkx wrote:Kui ära regad siis mingi kinnitus meil tuleb ka või ei? Või ootabki kui regamis aeg läbi saab siis mingi hetk tuleb meil: pane põlema oma auto/johhaidii kui kõva auto, tule peole. Et ei tea kas regamine läks läbi või mitte kuna nuti sõbralikud need asjad ei kipu olema.

Ei tule jaa otseselt kinnitust muud kui see, et tuleb ette kiri, et saadetud :D aga sinu oma on ilusti kohal ära muretse.

Edvin

Post by Edvin » 22 May 2017, 22:41

Mitu regamist tuli kokku? :twisted:

Silkx

Post by Silkx » 22 May 2017, 22:47

Kapsu wrote:Ei tule jaa otseselt kinnitust muud kui see, et tuleb ette kiri, et saadetud :D aga sinu oma on ilusti kohal ära muretse.

Mina olen poogen. Ma kunagi lubasin, et ma ei tule kui osavõtutasu ei ole. Eks ma ostan siis pileti. :D

Toivoku

Post by Toivoku » 23 May 2017, 09:15

Silkx wrote:
Kapsu wrote:Ei tule jaa otseselt kinnitust muud kui see, et tuleb ette kiri, et saadetud :D aga sinu oma on ilusti kohal ära muretse.

Mina olen poogen. Ma kunagi lubasin, et ma ei tule kui osavõtutasu ei ole. Eks ma ostan siis pileti. :D

Meest sõnast härga sarvist :D

Kapsu

Post by Kapsu » 24 May 2017, 16:35

Olime kiired ja tublid - jah kirjad läksid eile õhtul laiali juba 8-)

Kerx

Post by Kerx » 31 May 2017, 18:34

Kuna kaugeltkandi mees tahaks planeerima juba hakata siis kas autod saab halli ajada reede õhtul juba ja siis neid poole ööni lakkuda või hommikul 9 ajal tuleb puhta autoga laivi lennata ? Vabandused ette kui sellest juttu on olnud eelneval leheküljel. Sirvisin küll läbi aga ainult põgusalt. Aeg on raha...

Kapsu

Post by Kapsu » 31 May 2017, 22:07

Kerx wrote:Kuna kaugeltkandi mees tahaks planeerima juba hakata siis kas autod saab halli ajada reede õhtul juba ja siis neid poole ööni lakkuda või hommikul 9 ajal tuleb puhta autoga laivi lennata ? Vabandused ette kui sellest juttu on olnud eelneval leheküljel. Sirvisin küll läbi aga ainult põgusalt. Aeg on raha...

iseenesest mingi variant on jätta autosi ööseks saali ka. esialgu oli see küll mõeldud välismaalastele, kellel pole ehk linnas väga head kohta auto hoidmiseks, aga tartu ka peaaegu nagu välismaa. Autosi lakkuda saab nii kaua kuniks meie seal olla viitsime reede õhtul, seega ilmselt mitte liiga kaua, sest hommikul vaja vara platsis olla.

Tormi S

Post by Tormi S » 03 Jun 2017, 11:07

Teab keegi kus kõige parem seal parkida oleks? Kus oleks ohutu ka ! 8-) Jala käimine ei ole probleem ! :lol:

TEH

Post by TEH » 03 Jun 2017, 11:25

Seal ümberringi parklatega kitsas tõesti.

Toivoku

Post by Toivoku » 10 Jun 2017, 17:20

Tänks Kaspar ja Kermo :)

Carl

Post by Carl » 10 Jun 2017, 18:08

Suur kummardus korraldajatele.

Tormi S

Post by Tormi S » 10 Jun 2017, 18:18

Väga sjupper üritus, jäin väga rahule ! Ainuke miinus võibolla ,et hallis sees oli hämar. 8-) 8-)

Rihu

Post by Rihu » 10 Jun 2017, 20:10

Käisin hommikul kiirelt läbi ja suht crowded oli, niiet suht hästi reklaamitud üritus. Kuna kiirelt sai ka läbi käidud siis äkki mõni targem ütleb, et kes mida võitis 8-)

Kapsu

Post by Kapsu » 10 Jun 2017, 20:18

INIMESED tulge spacex peole!

Asko

Post by Asko » 10 Jun 2017, 21:25

Üritus oli cool ja ilm oli ilus :) tnx poisid

Kerx

Post by Kerx » 11 Jun 2017, 10:11

Hästi tehtud poisid! Üritus oli väga mõnus. Lisaks naine kiitis piibu lounge ja sushit, minuarvates oli šašlõmm päris timm. Ootab järgmist aastat juba

Rihu

Post by Rihu » 11 Jun 2017, 12:02

Photo: Klikka pildil
Image

djelton

Post by djelton » 11 Jun 2017, 14:32

Väga hea üritus oli.. Raske oli pead püsti hoida ja inimesi näha, kuna pilk oli koguaeg fikseeritud mingile ägedale veljele, fitmentile, huvitavale värvile või kõige kombole..
Igatahes autod olid vägevad ning korralduslik pool tundus ka paigas olevat, tublid! ;)

siimuu

Post by siimuu » 12 Jun 2017, 06:14

Tahtsin kirjutada, et väga hästi korraldatud & organiseeritud üritus. Tubli töö. Mulle oli meeltmööda, et oli olemas toitlustus (lausa sai valida) & asjaolu, et osad autod olid ruumis sees & osad õues.
Olnuks näiteks kõik autod sees, siis ei tundunuks ilmselt nii lahe see asi nagu ta seekord oli. Koha valik oli väga hea. Tore on näha ka, et autode tase sedapidi ülespoole rühib. Mitte ainult välismaa autod, mida vist üle aastate sedavõrd palju siia tuli, vaid ka eestlaste endi autod.
Usun, et korraldajad said järgmiseks aastaks hakkama suurepärase visiitkaardiga, millega meelitada siia veelgi rohkem välismaa osalejaid. 8-)

Huvipärast küsiks statistika kohta. Kermo ütles ürituse ajal, et kohal oli 71 autot, kuid kui palju oli neist välismaa autosid ja kui palju oli eestlaste omi :?:

Jorgen

Post by Jorgen » 12 Jun 2017, 06:18

siimuu wrote:Tahtsin kirjutada, et väga hästi korraldatud & organiseeritud üritus. Tubli töö. Mulle oli meeltmööda, et oli olemas toitlustus (lausa sai valida) & asjaolu, et osad autod olid ruumis sees & osad õues.
Olnuks näiteks kõik autod sees, siis ei tundunuks ilmselt nii lahe see asi nagu ta seekord oli. Koha valik oli väga hea. Tore on näha ka, et autode tase sedapidi ülespoole rühib. Mitte ainult välismaa autod, mida vist üle aastate sedavõrd palju siia tuli, vaid ka eestlaste endi autod.
Usun, et korraldajad said järgmiseks aastaks hakkama suurepärase visiitkaardiga, millega meelitada siia veelgi rohkem välismaa osalejaid. 8-)

Huvipärast küsiks statistika kohta. Kermo ütles ürituse ajal, et kohal oli 71 autot, kuid kui palju oli neist välismaa autosid ja kui palju oli eestlaste omi :?:

72 autot + Macan.
29 välismaa, 43 Eesti.

aykz

Post by aykz » 12 Jun 2017, 16:07

kuigi hommik algas ootamatult sitta avastusega.
Image

Auto tuli just päev tagasi pollimisest ja juba suudeti ära rihtida.
ilmusin siiski Jorgeni soovitusel ikkagi kohale.
Kohapeal tänu autovaha poiste tublidusele sai siiski antud olukorda veidi parandatud ja auto üles seatud. Üritus ise oli väga hästi organiseeritud, pakkudes palju silmailu, mõnusat olemist, ohtralt motivatsiooni ja korraliku kõhutäit. Suured tänud ning kohtumiseni juba järgmisel aastal 8-)

Kermo

Post by Kermo » 12 Jun 2017, 21:42

Korraldajad hoopis tänavad kõiki osavõtjaid ja pealtvaatajaid. Ma loodan et keegi ei pannud pahaks et üritus oli seekord tasuline aga see on esimene aasta kui ise ei pea peale maksma :D. See aga tähendab et on kohutavalt palju rohkem motivatsiooni teha järgmise aasta üritus veelgi suurem ja ägedam (lisaks ka saab kindlasti võetud sihuks ka Lowliferi kodulehekülge uuendada). Samamoodi oleme kuulnud ka kõiki soovitusi ja manitsusi ja ma ei tea ühtegi korda kui ei saaks midagi paremini teha (arvatavasti ei teeks me ka seda enam kui kuskile areneda poleks :D ). Tänaks ka veelkord kõiki külastajaid. Mitte ühtegi suuremat probleemi ning pärast oli platis ka nii puhas et piisas vaid prügikottide kokku korjamisest.

Näeme järgmine aasta!!! ;)