[13.JUN] "STANCEST '15" @Tallinn, Lennusadam

Teeme rahvale show'd ka!
h4rz

Re: [13.JUN] "STANCEST '15" @Tallinn, Lennusadam

Post by h4rz » 05 May 2015, 21:38

Ma ei saa paar nädalat pilte teha :D

Tanel

Post by Tanel » 08 May 2015, 07:46

Kui auto saab alles siis valmis, kui registreerimine juba läbi, siis mõned kohad on planeeritud varuks ka jätta. Sellise pisiasja pärast tulemata ei ole vaja küll jätta ;) Tuleb lihtsalt teada anda, millega on plaanis tulla ja öelda, et pole veel valmis lihtsalt. Hea näide nt Jorgen, kes saab paar nädalat enne üritust alles autoga tegelema hakata, kui ajateenistusest koju saab.

Murr wrote:Ma kirjutasin descriptionisse low as fk :D loodan, et naljast aru saadakse :D

Kuidas sa küll julgesid?? :D Pole probleemi igatahes. Mina olen igatahes seda meelt, et kui ise nalja ei tee, siis ei saagi nalja ju :)

Toivoku

Post by Toivoku » 10 May 2015, 18:46

See hirmus salatsemine,et palju on reganuid on tobe, aga siit asjakohane küsimus,et kas somme on reganud ka üldse?

Kapsu

Post by Kapsu » 10 May 2015, 19:02

See pole salatsemine. Registreerinud registreerinuteks, paljud nendest kõlbulikud on ja paljud showle saavad, seda me lihtsalt ei tea veel.

Üks somm on registreerinud hetkel (Bagidel A4 Cabrio)

Toivoku

Post by Toivoku » 10 May 2015, 19:30

Sami siis on liitunud, panen vähe halgu poistele :D

Tanel

Post by Tanel » 10 May 2015, 22:17

Ei ole mingit hirmsat salatsemist :D Praeguseks on näiteks juba 52 registreerunut. Lihtsalt mingit konkreetset listi, kes ja mis autodega, ei ole mõtet teha. Võiks ju postitada aeg-ajalt neid pilte, mis on saadetud, aga enamik neist on triikrauaga pildistatud, nagu ikka, nii et ka see jääb ära :D

Toivoku

Post by Toivoku » 10 May 2015, 22:19

Tanel wrote:Ei ole mingit hirmsat salatsemist :D Praeguseks on näiteks juba 52 registreerunut. Lihtsalt mingit konkreetset listi, kes ja mis autodega, ei ole mõtet teha. Võiks ju postitada aeg-ajalt neid pilte, mis on saadetud, aga enamik neist on triikrauaga pildistatud, nagu ikka, nii et ka see jääb ära :D

mõistan et kõikki pole mõtet siia laksata, lihtsalt korraks jäi mulje et riigisaladus vms, et rohkem tähelepanu tirida.

Murr

Post by Murr » 11 May 2015, 08:49

Millal vastused tulema hakkavad? Mul pole veel meilil midagi,

Kermo

Post by Kermo » 11 May 2015, 12:00

Vastused tulevadki kolme nädala pärast. Pole kahjuks võimalust koguaeg kokku saada ja hinnata kes on koha vääriline parklas ja kes mitte. Lisaks esimese hooga kindlasti tegeleme välismaalastega kuna nendel vaja majutus ka organiseerida.

Kristjan_R

Post by Kristjan_R » 12 May 2015, 08:06

Ma siin pikalt mõelnud, kas ka oma auto ära regada, kuna kere on igaltpoolt räsitud, siis olen kahtlema hakanud, kas on sellel mõtet.

RUF

Post by RUF » 12 May 2015, 08:25

Kristjan_R wrote:Ma siin pikalt mõelnud, kas ka oma auto ära regada, kuna kere on igaltpoolt räsitud, siis olen kahtlema hakanud, kas on sellel mõtet.

Rega ära ikka! See, et piiratud kohad ning välismaalased on, pole küll põhjuseks, et meie oma klubilised regada ei tohiks ;)

tns1

Post by tns1 » 12 May 2015, 09:27

Kui Kristjan enda omaga tuleb, siis võin kaaluda mersuga ka regamist, muidu ei viitsi enda eelajaloolist roostekärakat sinna uute pillide vahele tuua.

Toivoku

Post by Toivoku » 12 May 2015, 09:33

tns1 wrote:Kui Kristjan enda omaga tuleb, siis võin kaaluda mersuga ka regamist, muidu ei viitsi enda eelajaloolist roostekärakat sinna uute pillide vahele tuua.

ma arvna,et lineup tuelb enamvähem sama mis eelmine aasta, ega see asi nüüd nii välismaaks ka aetud pole :) Mina egasin oma rosotekäkkidega küll ära :D

Andro

Post by Andro » 12 May 2015, 10:55

Tuleb kindlasti parem ja üritus on ju sõna otseses mõttes välismaaks aetud :D

RUF

Post by RUF » 12 May 2015, 13:20

tns1 wrote:Kui Kristjan enda omaga tuleb, siis võin kaaluda mersuga ka regamist, muidu ei viitsi enda eelajaloolist roostekärakat sinna uute pillide vahele tuua.

Muidugi rega Mersu ära! Ära palun isegi kahtle selles. Mina tahan su Mersut sinna!

Ja kõikidele teistele ka. PALUN REGISTREERIGE OMA AUTOD ÄRA. Pole mõtet nii tagasihoidlik olla. Pärast kohtade täitmiseks peame mingeid mõttetuid klubiväliseid käkke sinna võtma. Tahate olla selles süüdi? :mrgreen:

Välismaalt tuleb autosid jah... aga ilmselt samapalju nagu eelmine aasta on meil oma klubi autodele kohti. Seega palun ärge põdege. Pole see asi nii välismaa veel midagi.

dcshoes

Post by dcshoes » 12 May 2015, 16:26

No kui juba regamiseks läks ehk mahuks sinna kaks poolpidust autot nagu minik ja corrado.

tns1

Post by tns1 » 12 May 2015, 16:35

RUF wrote:

Muidugi rega Mersu ära! Ära palun isegi kahtle selles. Mina tahan su Mersut sinna!

Ja kõikidele teistele ka. PALUN REGISTREERIGE OMA AUTOD ÄRA. Pole mõtet nii tagasihoidlik olla. Pärast kohtade täitmiseks peame mingeid mõttetuid klubiväliseid käkke sinna võtma. Tahate olla selles süüdi? :mrgreen:

Välismaalt tuleb autosid jah... aga ilmselt samapalju nagu eelmine aasta on meil oma klubi autodele kohti. Seega palun ärge põdege. Pole see asi nii välismaa veel midagi.

Hahaa, Ruwe entusiasm pani mind regama ja lausa hakkasin vähe "parandustöid" planeerima. Tuleb vist armatuur ringi visata, tagaotsa fitmenti veel agressiivsemaks teha ja vastavalt võimalustele roostekohad ära lappida :D Aega veel küll ju.

Kristjan_R

Post by Kristjan_R » 12 May 2015, 20:12

tns1 wrote:
RUF wrote:

Hahaa, Ruwe entusiasm pani mind regama ja lausa hakkasin vähe "parandustöid" planeerima. Tuleb vist armatuur ringi visata, tagaotsa fitmenti veel agressiivsemaks teha ja vastavalt võimalustele roostekohad ära lappida :D Aega veel küll ju.

Ega minagi roostekohad peidan hõbedase sprei alla, kuna mõlemad tiivad ei kannata kriitikat, siis ehk visuaalselt paremaks teeb ikka, kapott mul tervenist pekkis. Istemte parandamisega on ka kiired ägedad plaanid kavas. Nii et davai Tõnis, lähme lööma agressiivse istumisega peo kinni! :D

callaway

Post by callaway » 12 May 2015, 20:14

kas pildi võivad olla natuke vanemad?

kijrutan selgitusse või sinna, mis nüüdseks tehtud. okei?

Tanel

Post by Tanel » 12 May 2015, 22:32

callaway wrote:kas pildi võivad olla natuke vanemad?
kijrutan selgitusse või sinna, mis nüüdseks tehtud. okei?

Võivad olla küll vanemad ka, ainult kui pildil auto stock kõrgusel ja originaal plekkvelgedega, siis pead juurde kirjutama, et praeguseks on megatihe ja stäääns ja lubama et saab valmis ikka enne üritust :)

Ja teadmiseks teistele - see kehtib ainult nendele tegelastele, kelle jutu puhul on alust arvata, et nii ka läheb (ehk varasemalt on midagi ägedat tehtud). Ja seda otsustame suht "puusalt".

Praeguseks on 70 registreerunut juba... ja näiteks üks on stock-stiilis välimusega VW Sharan, mille vedrustuse tüüp on original :D Nii et andke kuuma! Päris mitmed ägedad autod siitsamast foorumist on puudu veel!

Carl

Post by Carl » 12 May 2015, 22:47

Tanel sinu viimaseid lauseid kohe lust lugeda, peab ka vist ära regama :D

audivana

Post by audivana » 13 May 2015, 20:47

Mis see ûritus tasuline vms? Rahvas jagab fbs veljepilte, et käepaelu võita :D

Tanel

Post by Tanel » 13 May 2015, 22:15

audivana wrote:Mis see ûritus tasuline vms? Rahvas jagab fbs veljepilte, et käepaelu võita :D

Tasuta üritus on nii osalejatele kui pealtvaatajatele! Käepaela saavad kõik need, kelle auto näitusele välja läheb (2tk/auto) ja käepaela põhieesmärk on afterparty'le tasuta sissepääs. Lisaks siis Lennusadama piletisoodustus ka, kes vahepeal sinna ringi vaatama tahab minna.

Tige Tigu

Post by Tige Tigu » 15 May 2015, 15:53

Kas kuidagi teatatakse ka sulle et said alale?

Tanel

Post by Tanel » 15 May 2015, 16:52

E-maili teel anname teada, kui registreerimine lõppenud. Võimalusel muidugi varem, aga praegu oli prioriteet igasugu Leedu ja muude riikide kodanikud, kelle ööbimist vaja orgunnida jne.

Kapsu

Post by Kapsu » 22 May 2015, 09:26

Paar päeva jäänud registreerimise lõpuni! Tehke ära! hetkel juba 110 avaldust tulnud 8-)

Kermo

Post by Kermo » 26 May 2015, 22:32

Täna valisime 130avalduse seast välja 70autot. Väga raske ja vaidlusterohke töö aga peaks esindatud olema igale maitsele midagi. Kõik saavad lähipäevadel vastuse.
Täna vaatasime ka platsi üle ja panime viimased detailid paika.
Image
Sellest tuleb kindalasti selle suve Eeepilisem autoüritus!!!

Meinuuu

Post by Meinuuu » 27 May 2015, 13:11

Kas mitte valitud saavad ka meili sisuga, et neid ei valitud, või jäävad nad ilma meilita. Mõtlen just seda, et need keds ei saa alale sisse, siis jäävadki pikkisilmi kirja ootama

Charly

Post by Charly » 27 May 2015, 13:46

Kermo wrote:Kõik saavad lähipäevadel vastuse.

Kapsu

Post by Kapsu » 27 May 2015, 22:59

Kõik saavad jah. Eile valiti autod välja, täna ma ei jõudnud vastavaid maililiste veel koostada. Palun kannatust, 130 e-maili aadressi ära sorteerida võtab veidi aega.

Tanel

Post by Tanel » 30 May 2015, 15:40

Vastused peaks olema nüüdseks postkastis kõigil, kes registreerimisvormi täitsid! ;)

Murr

Post by Murr » 30 May 2015, 18:13

Woop woop 13ndal näeme

massu

Post by massu » 01 Jun 2015, 09:49

Mis kell asi üldse toimub? :roll:

RSipp

Post by RSipp » 01 Jun 2015, 10:04

massu wrote:Mis kell asi üldse toimub? :roll:

Image

massu

Post by massu » 01 Jun 2015, 13:43

Ah kurja jah, facebook paljastab kõik. Tänud :D

RSipp

Post by RSipp » 01 Jun 2015, 14:56

Kuigi hea tähelepanek siiski, et siin foorumi teema all aega vist kusagil mainitud pole.

Mario

Post by Mario » 02 Jun 2015, 18:36

Kui mõni koht vabaneb, kas võetakse asendusi?

Tormi S

Post by Tormi S » 02 Jun 2015, 18:40

Mario wrote:Kui mõni koht vabaneb, kas võetakse asendusi?

Huvitaks mindki ! :?

Kapsu

Post by Kapsu » 03 Jun 2015, 16:51

Mario wrote:Kui mõni koht vabaneb, kas võetakse asendusi?

Ikka võetakse. Sinule sai vastatud ka samasisulisele e-mailile.