Lowlifer sotsiaalmeedias

Kes? Kus? Kuidas liituda?
Post Reply
Andro
Posts: 1172
Joined: 01 Jan 2012, 19:33

Lowlifer sotsiaalmeedias

Post by Andro » 02 Jan 2013, 17:18

Ametlik announce on veel küll tegemata, aga olgu siis perekeskis öeldud, et läksime viimase aja moega kaasa ning tegime Lowliferile Instagrami. Kes ei tea, mis Instagram endast kujutab, siis klikk

Image

Kindlasti hakkab sinna ajapikku ilmuma teadaandeid uute artiklite ning samuti igasugu muu huvitava nodi kohta, aga põhieesmärk on siiski tutvustada meie community-t välismaailmale, sest blogi ja kõik muu on ju emakeeles.

Paremaid palasid leiate lowliferofficial nimelise kasutaja alt.

Kindlasti on teretulnud kõik huvitavad pildisoovitused ning trikid, et seda minipiltide galeriid veel huvitavamaks teha.

PS! Kui omate Instagrami ning kasutate seda võrdlemisi tihti, siis ärge unustage oma auto, velje või mistahes stance-i teemalise pildi alla lisada tag #lowlifer :)

User avatar
Tanel
Posts: 1917
Joined: 22 Dec 2011, 13:18

Re: Lowlifer sotsiaalmeedias

Post by Tanel » 19 Feb 2013, 01:31

Andro wrote:PS! Kui omate Instagrami ning kasutate seda võrdlemisi tihti, siis ärge unustage oma auto, velje või mistahes stance-i teemalise pildi alla lisada tag #lowlifer :)
Meie Facebooki lehel on võimalik ka neid Instagrami pilte näha ja lisasin sinna #lowlifer feed'i ka. Ehk kõik need pildid ilmuvad ka sinna nüüd, mis te ise ära tag'ite.

Aga lisaks Instagramile on Lowlifer täitsa esindatud ka Twitteris!

Image

@lowlifercrew tweetide hulgast leiate alati värske info nii blogipostituste, kui ka näiteks Facebooki lisatud "Retro reede" ja "Velje pühapäeva" piltide kohta ;)

Post Reply