Koobaste rullimine

Kuidas autot madalamaks muuta või kas turbo vajab õli? Küsi siit!
Autobaas

Koobaste rullimine

Post by Autobaas » 11 Apr 2012, 21:29

Eks on teada jah kuidas saab teha seda asja veljevõtmetest telefoniraamatuteni, siin võite seda arutada.
Mul oleks aga küsimus, kust seda normaalset rullijat laenutada saaks? Tean et mõned siin Eestis peaks liikuma ringi..
Tahaks seekord veidi korralikumalt teha :D

Tanel

Re: Koobaste rullimine

Post by Tanel » 11 Apr 2012, 22:18

Mul mingi hetk oli huvi otse Hiinast tellida mingi paarikümne dollari eest täpselt sama rullimise tööriist nagu usas $250ga müüakse, aga kahjuks öeldi min tellimuseks 50 tk :D

Küsimusele ma vastata ei oska, aga teemasse lisan nii palju, et Kristjan Laskari Golfi esitiibu rullisime küünlavõtme padruniga :D Värvile see eriti sõbralik ei olnud, kui värskelt stancetud auto "kastomsist" välja veeres siis ma nägin kui uhkelt värvikillud lendasid koopaservalt, kuna rehv läks natuke pihta.

Martin1

Post by Martin1 » 11 Apr 2012, 22:39

Bemmiklubis üks mees laenutab vahel välja enda rullijat. Ta ise jõgevalt vist, aga pm tartus saaks rullida. Võiks teha mingi suurema rullimis talgu ehk? Endal ka vaja.

Motary

Post by Motary » 11 Apr 2012, 22:40

Siit saad laenata:

Code: Select all

Madis Tänav - 5203744

dcshoes

Post by dcshoes » 15 Apr 2012, 21:24

endal kah vaja .

wax

Post by wax » 17 Apr 2012, 16:34

Mina kah laenasin Madise käest.
Image

Motary wrote:Siit saad laenata:

Code: Select all

Madis Tänav - 5203744

dcshoes

Post by dcshoes » 07 Jun 2012, 14:34

Kas see Madis elab Tallinnas ja mis see päeva hind ta aparaadil on ?

Motary

Post by Motary » 10 Jun 2012, 20:50

Tallinnas jep, kui ma õigesti mäletan siis ta tahtis ühe korra laenutamise eest kümpa

coley

Post by coley » 27 Jun 2012, 21:58

Tervist,

Kas kellelgi veel plaanis lähiajal Tallinna kandis rullida?
Ajaks kamba kokku ja teeks rulli-päeva.

Seltsis ikka segasem!

:)

Martin1

Post by Martin1 » 27 Jun 2012, 22:31

Oleks käpp küll.

SorenJJ

Post by SorenJJ » 27 Jun 2012, 22:39

Võiks ka vähe viisakama aparaadiga omal üle lasta.

Charly

Post by Charly » 28 Jun 2012, 20:57

lööks kampa

Jann

Post by Jann » 08 Dec 2012, 19:39

Kellegil Pärnukandis pole sellist rullijat, tahaks laenata, väga tallinnase ei viitsi sõita :D

Alv

Post by Alv » 24 Dec 2012, 10:19

www.db-hp.ee
Neil ka koobaste rullija olemas.Hinda peab küsima täpset numbrit ise ei tea.

Rainer

Post by Rainer » 24 Dec 2012, 11:59

Alv wrote:http://www.db-hp.ee
Neil ka koobaste rullija olemas.Hinda peab küsima täpset numbrit ise ei tea.

Käisin enda Golfil seal koopaid rullimas ja töö oli halb. Ehk enne tasub vast uurida, kes sealsetest kõige paremini antud tööga toime tuleb või kes kõige rohkem teinud. Pidin tüübile, kes minu auto koopaid rullis, ütlema isegi seda, et kasutaks kuumapuhurit, et värvi minimaalselt rikkuda. Teisisõnu oleksin võinud ise rullida - aga võibolla on nende kvaliteet paranend või sattusid vale inimese osta.

Ollu

Post by Ollu » 21 Jan 2013, 09:32

Mul ka küsimus. Esimestega on lihtne, seal ainult ühekordne plekk, seal saaks rullijaga ilusti ära timmida, isegi haamriga selle serva täiesti ära taguda, aga tagumistega vähe keerulisem. Seal ju topelt plekk ja volvol pole just kõige õhem ka see, ehk siis päris paks on see serv kokkuvõttes ja rullijaga võib keeruliseks minna, mingeid ideid, soovitusi? Pmst see sisemine serv mõnest kohast üsna mäda ka, niiet niivõi teisiti peaks sealt midagi välja vahetama, kas on mõtet seda serva taastada ja hiljem rullijaga jebida või siis see serv nahhui lõigata ja kinni keevitada? Kuidas kogemused on?

RUF

Post by RUF » 21 Jan 2013, 15:47

Kui nagunii keretööd käsil, siis lõika üldse ära.

Ollu

Post by Ollu » 21 Jan 2013, 17:48

Kas see ära lõikamine tagumisi tiibastid nõrgukesteks ei tee, tiivakaari just? Sest see valts tegelt ju see mis tugevana neid hoiab.

Kermo

Post by Kermo » 21 Jan 2013, 18:17

Mul tuleb MX5ega sama teema. Mina võtan kätte ja lõikan sisemise pleki ära ja valsin välimise sinna peale, kui sa mu mõttest aru said. Muidugi autod võivad olla erineva tiiva ehitusega nii et ma ei tea kas sa saad nii teha.

Ollu

Post by Ollu » 21 Jan 2013, 18:35

Saan mõttest aru küll. Mul pmst terve see sisemine serv, nii välis kui siseplekk suht läbi. Ehk siis peaks selle sisemise randi kogu täiega ära lõikama, siis vaatama sisemist koobast sealt serva tagant ja ära lappima kui vaja, uus välimine serv peale säristada ja tagasi vastu koobast vajutada.

loffa

Post by loffa » 26 Jan 2013, 01:36

Lõika maha muidugi, seda topeltplekki ei saa mitte kuidagi täiesti siledaks rullida. Ainult vaata et pärast korralikult kinni keevitad/silikoonid, muidu pääseb vesi sisse ja teeb kurja.

Tige Tigu

Post by Tige Tigu » 26 Apr 2018, 06:48

Kas tartus ka keegi kooparulli laenab?

siml

Post by siml » 26 Apr 2018, 07:08

Annan tartus rendile, 15€ ööpäev. Kui on soovi siis helista 5555 6834