Puhas mootoriruum/shaved bay

Kuidas autot madalamaks muuta või kas turbo vajab õli? Küsi siit!
Tanel

Puhas mootoriruum/shaved bay

Post by Tanel » 20 Mar 2012, 20:36

Mõtlesin, et võiks seda teemat veidi propageerida siin. Läbi arutluse muidugi, mida teha ja kuidas teha.

Referaati kohe kirjutama ei hakka, panen kirja mõtted, mis on kogunenud enda auto plaanidega seoses ja ka mõningad küsimused mõtete edasi arendamiseks:

* aku pagasnikusse (kuidas kinnitada/peita? Kas AWG4 on piisav kaabel, kui max nominaalne voolutugevus on 95 A ja kui läbipõlemise piir on 946 A ~10 sekundi korral)? Pikkust ei tea, palju läheb, aga see mõjutab ka natuke.
* klaasipesu paak/pump pagasnikusse (toon lihtsalt plasttoruga väljundi ette). Kust saaks tagasivoolu takistava klapi?
* mootori/tulede juhtmestik viia ette keskele (juhipoolse tiiva alt/seest) ja sealt edasi kuhu vaja
* korgiga radiaator, et paisupaak ära jätta
* igasugu kinnitusdetaile, kronsteine ja klambreid/polte peab ilmselt vahetama ja osad vidinad tsinkimisse või värvi
* kõik pinnad muidugi puhtaks, mõned kohad sileda plekiga üle keevitada, kuhu midagi kinnitama ei pea

Andij

Re: Puhas mootoriruum/shaved bay

Post by Andij » 20 Mar 2012, 22:11

Ma olin seda kunagi tegemas jõudsin aint aku pagassi vedada ja sinna see ka jäi :D edasine on natuke liiga ulme nikerdus.
Aga jõudu jaksu teile kes te seda teete! :)

Rasmus

Post by Rasmus » 05 Apr 2012, 09:29

Siia teemasse peaks sobima ka küsimus, et kuidas ja millega kapotialuseid plastikuid parem värvida on?

Pean silmas just erinevaid krobelisi katteid, mida tahaks siledaks saada ja siis läikivaks värvida.
Esiteks on silmale ilusam ja teiseks on siledat pinda oluliselt lihtsam puhastada kui krobelist.

Kas plastikud on mõistlik kõigepealt liivakaga siledaks teha ja siis kruntida, värvida/lakkida või on mõistlikum mingi pritspahtel peale lasta ja siis värvida/ lakkida?

Kes teinud, andke teada, kuidas kõige parem on 8-)

Osaw

Post by Osaw » 06 Apr 2012, 22:09

pakun huupi et:
*lihvi siledaks
*krundi plasmassi krundiga
(vaja on pahtelda, ning lihvi see ja krundi)
*karesta krunt
*värvi

//aga las keegi kinnitab või lükab ümber

Kermo

Post by Kermo » 07 Apr 2012, 01:42

Mul oleks pakkuda sheviatele üks tosooli paagi kaotaja ehk alumiinium toru mis käib lõdvikute vahele. Kui aega saan teen pildid.

Purdé

Post by Purdé » 18 Sep 2013, 20:36

Oskab keegi soovitada kust auto pealt võiks ma leida võimalikult väikese klaasipesu vedeliku paagi, soovitatavalt VAG grupi oma ?

uibo

Post by uibo » 18 Sep 2013, 21:15

Kas mitte Golf 2 polnud pisike paak tagumise klaasi jaoks pagassis. 100% pead ei anna

Obey

Post by Obey » 18 Sep 2013, 22:21

jep, g2'l pagassis väike paak, aga see väga imeliku kujuga, kapoti all jääks võõrkehana.

PRIMO

Post by PRIMO » 20 Sep 2013, 12:25

golf 1 omab ka pagassis väikest paaki , mis on isegi täiesti sümmeetriline.Mõeldud on ta tagumise klaasipuhasti jaoks.Mahutab mingi 1 liiter äkki.
Minu variant on midagi sellist.
Image

Obey

Post by Obey » 20 Sep 2013, 20:45

Ah õigus jah, mul peaks G1 oma isegi kuskil nurgas vedelema. tegelikult on mõlema omad. annan aitähhi eest ära.