Sillastend

Kuidas autot madalamaks muuta või kas turbo vajab õli? Küsi siit!
Taavo

Sillastend

Post by Taavo » 27 Mar 2012, 20:30

Kindlasti on nii mõnelgi meil siin mure, et ei mahu igasse sillastendi peale.
Siit ka siis küsimus, kuhu minna silda reguleerima Tallinnas?

Martin1

Re: Sillastend

Post by Martin1 » 27 Mar 2012, 21:17

Bemmiklubi madalad on Mart Pere juures käinud, nõmmel kui eksi. Pidi odav vist ka olema. Guugelda.

dcshoes

Post by dcshoes » 27 Mar 2012, 21:57

Mart Pere juures käinud kah minu buumer(kuid ise seal ei käinud , pidin tööl olema) sõber viis mu auto sinna ja sai ilusti hakkama . kui rääkida kui madal mu buumer on siis maanteel mööda sõitu tehes lööb sädemeid :D
Hind oli vist 16e.

Esisillaga varsti vaja kah minna ja suundun sinna poole ikka.

Tanel

Post by Tanel » 27 Mar 2012, 22:07

Mina oma "kõrge" Jettaga käisin ka seal mingi aeg, aga välja nägi küll selline, et madalate autodega kisub kahtlaseks :D Kanalis oleva tungraua otsa sõitsin ka esimene kord, teine kord võttis eest ära selle.

Aga kiire ja korralik töö tal ning soodne ka :)

Telefoninumber ka: 5036826, iga poole tunni tagant äkki oli aega võimalik broneerida, aga üle paari päeva ta kirja ei pane kui õigesti meeles, siis tuleb lihtsalt hiljem helistada.

Taavo

Post by Taavo » 28 Mar 2012, 19:02

Käisin härra Pere juures ära täna. Alguses vaatasin ka, et suht tihkeks läheb see peale ronimine sinna, aga kerge lisa lohimisega olin peal nagu päris. Omapärane tehnika tal, polnud varem sellist mehaanilist sillaregulli näinud.
Aga kõik on timm muidu, kel ka vajadust minna, helistage, leppige aeg kokku ja 16 euri eest on olemas.
Aadress oli Suvila 21A

airfrance1

Post by airfrance1 » 13 May 2012, 11:45

Olen ka ise pikemat aega Pere klient olnud. Töö väga hea ja mõistliku hinnaga. Samuti hea, et aja võib saada lausa samaks päevaks! Regulli ajal on huvitav uurida garaaži seina ääres ühte laiali lennanud mootori detailide väljapanekut.

karlk

Post by karlk » 29 Jun 2012, 16:12

Kus on sillastendis Tartu inimesed käinud? Ise proovisin minna vianori ja sinna ei läinud peale.

h4rz

Post by h4rz » 29 Jun 2012, 17:38

Eelmine aasta lasin Turu autos teha ja kuidagi ta sinna peale toimetati. Kahjuks ise protsessi juures ei viibinud.

Tanel

Post by Tanel » 29 Jun 2012, 19:24

airfrance1 wrote:Olen ka ise pikemat aega Pere klient olnud. Töö väga hea ja mõistliku hinnaga. Samuti hea, et aja võib saada lausa samaks päevaks!

Ma ükskord helistasin vist neljapäval ja tahtsin esmaspäevaks aega panna, aga ta ütles, et nii pikalt ette ei panegi kirja... sellest see ilmselt tulebki ;)

Jurmola

Post by Jurmola » 30 Jun 2012, 00:54

karlk wrote:Kus on sillastendis Tartu inimesed käinud? Ise proovisin minna vianori ja sinna ei läinud peale.

Käisin ise subarus, kuid seal on ka see probleem et väga madalad ikka peale ei saa. Pealeminek polnud mu Boral hull, kuid allatulles tahtis stange maha jääda.

fedja

Post by fedja » 07 Sep 2012, 12:01

veel variante teartus?

wilson

Post by wilson » 08 Sep 2012, 07:56

Kerge peaks olema teha TTHK (tallinna tööstushariduskeskus) töökojas. Seal ju tõstuk on maa sees ( põrandaga tasa ).ise kyll käinud ei ole

tns1

Post by tns1 » 08 Sep 2012, 12:43

Coley e36 läks Tähesaju autoeksperdis suht ilusasti tõstukile, täiesti tutikad kellad-viled ka, niiet saab rattad sirgeks küll.

coley

Post by coley » 13 Sep 2012, 15:15

Minu oma sai pisikese puuklotsiga sinna ilusti peale jah! 8-)

loffa

Post by loffa » 22 Sep 2012, 13:46

Minge Tallinnas Pärnu mnt. Pro-rehvi, mina olen kõigi oma autodega sinna peale ja maha saanud ning minuteada ainuke 3D sillapink eestis, mis reaalselt kõiki ratta parameetreid näitab, mitte ainult kokkujooksu ja hädapärast külgkallet :)

tns1

Post by tns1 » 22 Sep 2012, 14:16

Tähesaju Autoekspert näitab samuti kõiki parameetreid, alates Camber/caster kuni offseti erinevuste jms. absoluutselt kõike, mida sillal mõõta saab.

emmure

Post by emmure » 22 Sep 2012, 21:01

flantsiga sai pinki minna? kui taga on ja ees pole?

fedja

Post by fedja » 23 Sep 2012, 12:58

ma siiamaani otsin kohta tartus.....

fedja

Post by fedja » 23 Sep 2012, 17:16

ma räägin sillastendist,mitte ülevaatusest :)

karlk

Post by karlk » 23 Sep 2012, 19:25

minu paha :D

tns1

Post by tns1 » 24 Sep 2012, 11:37

Saab ka erineva offsetiga teha, no problems.

Silkx

Post by Silkx » 22 Feb 2015, 21:00

Panen siis siia märgi maha rapla ühest sillastendi kohast. Tõstuki peale saab isegi paavel, kuna tõstuk on maapinna sees ja maapinnaga tasa. Ainuke probleem võib olla hoovi sisenemine ja väljumine, kuna putka asub maantee kõrval siis on natuke järsem kallak hoovi. Endal natuke kraabib stange lisasi mõlemal autol.
Leidsin ühe vana pildi ka:
Image

Täpsem info.
http://www.rehvikeskus.com

fedja

Post by fedja » 24 Feb 2015, 18:24

kas keegi suudab mu w124 tagasilla nii regullida,et uute rehvide sisekülg kestaks rohkem kui 2000km?
külgkallet oli kuskil 3,5 - 4 kraadi(külgkalle pole reguleeritav).
olen proovinud kokkujooksu kõvasti üle lubatu keerata,natuke nagu mõjus,kuid üsnagi null kasu.
ideid?

Toivoku

Post by Toivoku » 24 Feb 2015, 19:02

fedja wrote:kas keegi suudab mu w124 tagasilla nii regullida,et uute rehvide sisekülg kestaks rohkem kui 2000km?
külgkallet oli kuskil 3,5 - 4 kraadi(külgkalle pole reguleeritav).
olen proovinud kokkujooksu kõvasti üle lubatu keerata,natuke nagu mõjus,kuid üsnagi null kasu.
ideid?

keera veel kokku, kui sul niipalju taga kallet siis ikka pead päris korralikult kokku keerama. kas tõesti pole mersul külgkalle regullitav? Krt nagu mäletan,et on täitsa tehtav.

fedja

Post by fedja » 24 Feb 2015, 20:12

minu omal ei saa kindlalt igastahes,vahepeal mõtlesin,et äkki sportivnõi osadena reguleeritavaid õõtsasi saada,aga ilmselt läheks väljamineks liiga suureks ja kahtlen kas mõlemal pool ühe vahetusest piisakski,neid krdi kaikaid nii palju seal.
kokkujooks oligi keeratud nii palju peale kui üldse kannatas :mrgreen:

Toivoku

Post by Toivoku » 24 Feb 2015, 20:32

RÄäkisin vähe targemate meestega ja peaks saama camberit keerata ülemisevarda sisemisest poldist :D seda vast siis seljuhul kui poolt väga kinni mädanenud pole :D.

fedja

Post by fedja » 24 Feb 2015, 22:11

hmm,homme pean nkn korraks stendi panema,siis üritan leida seda,aga ise otsisin ja mõned veel kes sellel alal tegelevad ei leidnud küll ühtegi eksentrikku kuskilt,aga tänud info eest igastahes,väike lootus tekkis :D

audivana

Post by audivana » 25 Feb 2015, 18:15

Uuendaks teemat. Uusi kohti Tartus sillastendile?

fedja

Post by fedja » 26 Feb 2015, 19:15

Toivoku wrote:RÄäkisin vähe targemate meestega ja peaks saama camberit keerata ülemisevarda sisemisest poldist :D seda vast siis seljuhul kui poolt väga kinni mädanenud pole :D.

saigi regullida,aga mul olidki need juba nii palju peale keeratud kui sai:D

audivana

Post by audivana » 03 Mar 2015, 13:07

Helistasin mitmesse töökohta Tartus ja kohaks kus inimesid viitsivad laudade jne asjadega n....ida, et kliendi sild ikka paika saaks on:
http://www.turuauto.ee/

Öeldi, et on varemgi corvettide ja madalate pillidega käidud. Eks näis mis saab kui kohale lähen.

fedja

Post by fedja » 04 Mar 2015, 19:59

mul tööl maaga tasa 3d stend,aga seal seda väga teenusena ei pakuta,kuid kui keegi väga hätta jääb saab ehk midagi korraldada.

audivana

Post by audivana » 16 Mar 2015, 17:12

Täna sai käidud Turuauto sillastendis. Kohale jõudes kõigil silmad punnis, käidi ümber auto, vahiti sisse-välja nagu oleks see esimene madal auto nende silmadele. :D
Igatahes sõitsin sisse(räige kallak) ja sealt edasi ilma pikema jututa tagurdasin välja tagasi võttes lävepakust ka suure ampsu. :D
Juhataja aga oli viisakas ja helistas Tartus 2-3 kohta kus oleks vb võimalik töö ära teha. Siiski, aga vastuseks kindel ei.
Viimaseks variandiks soovitati Teguri tänava kummiboxi. Sõitsin kohale, panin aja kirja homseks. Eks homme pajatan kuidas läks.

h4rz

Post by h4rz » 16 Mar 2015, 18:00

Ma kunagi oranžide RH-dega käisin seal. Viisin auto sinna ja ma ei tea kuidas nad selle sisse toimetasid. Igatahes sild sai paika :D

audivana

Post by audivana » 16 Mar 2015, 18:57

Nende tõstukil see keskmine liikuv hüdrotõstuk liiga kõrge ja ei lähe stange alt läbi. Ei tea kuidas sina hakkama said. :D

Kermo

Post by Kermo » 16 Mar 2015, 21:36

Otsi 3D pinke, pole vaja autot üles tõsta ( piisab kui edasi tagasi veeretada). Nii Golfi kui Mx5ga oli see probleem et õles tõsta ei saanud.

Puna

Post by Puna » 16 Mar 2015, 23:41

Mina kasutan Tartus Marine Auto sillastendi. Saan kenasti peale (muidugi lauajupid olid abiks)

audivana

Post by audivana » 17 Mar 2015, 16:35

Käidud ja tehtud. Töötajad väga abivalmid. Tood nurgatagant prussid ja puuklotsid. 10 minutiga oli auto tõstukil.
Tartu Teguri 37A
http://www.carbox.ee/

Daniel

Post by Daniel » 31 Mar 2015, 07:28

Kus meil on hea sillastend mis soobib low autole? Auto on tõsiselt madal ja on paigaldatud aftermarket camber tagaõõtsad. Nii on vaja siis sillastend kuhu saab sõita madal autoga ja kus töötavad adekvaatsed inimesed.

loffa

Post by loffa » 01 Apr 2015, 12:45

Pärnu mnt pro rehv! Pealesõit on nõks tüütu (ma olen kõigi oma autodega saanud), aga mehed vähemalt teavad mida teevad.

Daniel

Post by Daniel » 02 Apr 2015, 00:01

loffa wrote:Pärnu mnt pro rehv! Pealesõit on nõks tüütu (ma olen kõigi oma autodega saanud), aga mehed vähemalt teavad mida teevad.

supper! sõidan sinna siis.