Kuskohast saab ...? [FAQ esimeses postituses]

Kuidas autot madalamaks muuta või kas turbo vajab õli? Küsi siit!
Tanel

Re: Kuskohast saab...?

Post by Tanel » 31 Mar 2013, 03:40

emmure wrote:Poisid kust ma sellist toredat vahendit saan ;)
http://m.youtube.com/watch?v=i4J6uC22Hwo

Siit saab :D

PRIMO

Post by PRIMO » 31 Mar 2013, 10:49

Auto peale seda kanda küll ei tahaks.Tõmbab mingi imeliku heleda kihi peale.Endale võiks peale pihustada ja siis ujuma minna... :D

emmure

Post by emmure » 31 Mar 2013, 12:31

Esiklaasile ei jäta midagi kui youtubes videot vaadata...seal veel videosid ja valge autopeal oli ka näidatud...tundub tore asi :)

Rainer

Post by Rainer » 01 Apr 2013, 15:05

Mingi aeg otsisin kohti, kust saaks Eestis (Tallinnas) osta peenemaid metallventiile 8,3mm läbimõõduga augule, ehk selliseid, mis on mõeldud eeskätt mitmeosalistele velgedele, mis on mõeldud nt. OZ Racing, BBS jms kolmeosalistele velgedele.

Ja eelmine nädal sain teada, et sellised kohas nagu http://www.mcrolls.ee/kontakt/ on neil kohapeal neid omajagu olemas, et ei pea hakkama tellima ja otsima. Hinda maili teel öeldi 4,60 ja kohapeal 3,00 EURi :D

Välja näevad täpselt sellised:
Image

EDIT: Aga kuna see hind oli ikkagi nõks kallis ja soovisin saada ka lühemaid, siis käisin täna läbi http://www.oscarrehvid.ee/ , kuhu tellisin eelnevalt lühikesed metallventiilid. Hind 1,50 EUR/tk :) Pmst. on ebays sama hind, aga juurde läheb saatmiskulu, mis väga kallis.

Välja näevad täpselt sellised:
Image

loffa

Post by loffa » 02 Apr 2013, 11:02

A palju kaaluvad? Ma kunagi tahtsin ka mingid eriti edevad metallist jurakad panna, aga siis avastasin, et see ajab ratta tasakaalust välja :lol:

Toivoku

Post by Toivoku » 02 Apr 2013, 11:06

kust ma saan poleerimis aparaati laenata?

Rainer

Post by Rainer » 02 Apr 2013, 11:14

Toivoku wrote:kust ma saan poleerimis aparaati laenata?

Oleneb millist silmas pead, aga veljepoleerimiseks peaksin küll kellegile pinki laenama, sest seisab mul kasutult.

Rainer

Post by Rainer » 02 Apr 2013, 11:20

loffa wrote:A palju kaaluvad? Ma kunagi tahtsin ka mingid eriti edevad metallist jurakad panna, aga siis avastasin, et see ajab ratta tasakaalust välja :lol:

Ma ei ostnud neid edevuse pärast :D aga mingit rasket kaalu ma küll ei täheldanud ja sellised metallventiilid on kohe mõeldud ju mitmeosalistele, millel see randi osa eraldi ning pannakse ikka ju enne külge, kui ratas tasakaalustamisele läheb :lol:

Toivoku

Post by Toivoku » 02 Apr 2013, 11:37

autot tahaks poleerida üleni. enda oma on kuskil välja laenatud ja inimene väljamaal kuskil. aga tahaks nädalalõpuks 7mese üle lasta :)

Rainer

Post by Rainer » 02 Apr 2013, 11:53

Kui juba siis juba, kust kohast ma leiaksin endale max 15mm kõrguseid rattamutreid, mida saaks adapterite sees kasutada?

Toivoku

Post by Toivoku » 02 Apr 2013, 14:51

kunagi ostsin baltic boltist.

Rainer

Post by Rainer » 02 Apr 2013, 15:04

Toivoku wrote:kunagi ostsin baltic boltist.

Neil koonusega ei ole.

Iff

Post by Iff » 03 Apr 2013, 13:53

Mul oleks vaja 90kraadise nurga all olevaid ventiile. Meenutavad veoauto omi aga käivad söiduka velgedele. Nimelt mul 3 osalised veljed aga ventiil käib peaaegu velje keskel, siis tuleb lip ja selle peale kinnitub keskmine osa. Praegu üks ventiil pandud tavaline ja rehvi pumpamiseks tuleb käsi suruda kodarate vahelt sisse ja siis ukerdada. Originaalventiiliga on nii, et kinnitub velje keskele ja siis keerab nurga all välja. Raske kirjeldada ja mul pole veljest ühtegi pilti ka krt :?

Image

Rainer

Post by Rainer » 03 Apr 2013, 13:59

Palun anna teada, mis veljega on tegemist? Sest ventiilide suuruseid on palju erinevaid.

Iff

Post by Iff » 03 Apr 2013, 23:14

Tootjaks ASA, leidsin ühe kehva pildi ka mille millalgi telefoniga tegin. Tavalise söiduauto valuvelje ventiil sobib sinna ilusti aga siis jääb keskosal ventiili koht tühjaks ja pumpamiseks tuleb käega kodarate vahel urgitseda.
Image

Cpstuning

Post by Cpstuning » 05 Apr 2013, 19:04

Oskab keegi öelda, kus võiks müügil olla sellist velje teipi, et saaks randile triibu tõmmata ?

Image

Andro

Post by Andro » 05 Apr 2013, 19:36

Et teip olekski n-ö triibu eest kohe? Ma ei tea kas sellist on otseselt olemas, aga taoline peenike kontuurteip on küll, millega värvimise jaoks pind katta. Müüakse autovärvidega tegelevates kauplustes.

Cpstuning

Post by Cpstuning » 05 Apr 2013, 20:04

Jepp, teip olekski triibu eest, ma tean, et kunagi oli automaailmas aga täna küsides neil sellist asja ei olnud.

akibo

Post by akibo » 05 Apr 2013, 20:37

Uuri mototehnikaga tegelevatest kauplustest - üksvahe oli tsiklitel väga popp kraam.
edit: nüüd vaatasin uuesti ja sul oligi tsikli pilt ju :mrgreen:

Kriisa

Post by Kriisa » 05 Apr 2013, 21:16

Eesti kohta ei oska öelda, aga soomes sai selliseid 3M veljeteipe peenikesi Biltemast ja Motonetist. Maksis mingisugune 10eurtsi rull.

Edirty

Post by Edirty » 08 Apr 2013, 01:30

Keegi klaaskuul pritsi kohta oskab soovitada?
Liivapritsi ei raatsiks velgi viia ja soodaprits on arvatavasti liiga kallis.

Donald

Post by Donald » 08 Apr 2013, 07:32

Edirty wrote:Keegi klaaskuul pritsi kohta oskab soovitada?
Liivapritsi ei raatsiks velgi viia ja soodaprits on arvatavasti liiga kallis.
Järvakandis tehakse üli odavalt. Või jääb see kaugeks?

Edirty

Post by Edirty » 08 Apr 2013, 12:26

See on väga hea, jääb maakohale tee peale. Äkki annad kontakte?

RUF

Post by RUF » 08 Apr 2013, 12:35

Edirty wrote:See on väga hea, jääb maakohale tee peale. Äkki annad kontakte?

Ronny
53452456

dcshoes

Post by dcshoes » 09 Apr 2013, 19:12

Oskab keegi soovitada kus ma saan E28le US stangesid,esitulesid ja esitule vqred?

Jorgen

Post by Jorgen » 09 Apr 2013, 19:28

dcshoes wrote:Oskab keegi soovitada kus ma saan E28le US stangesid,esitulesid ja esitule vqred?

USA'st teed kellegagi diili või saad ühe Eesti US-Spec E28'ga jutule :D
Samas võid Leedu/Soome saite ka vaadata, seal on tihti US Spec Euroopa masinaid rohkem müügis.

Edvin

Post by Edvin » 10 Apr 2013, 07:52

Kas siin kellegil oleks laenata värvipüssi. Tahaks veljed üle värvida, aga ausalt ei taha purgist värvida. :) Soovitatavalt tallinnas.

loffa

Post by loffa » 10 Apr 2013, 09:30

16€ saad poest juba :)

Andro

Post by Andro » 10 Apr 2013, 09:56

loffa wrote:16€ saad poest juba :)

Kamoon mees :D

h4rz

Post by h4rz » 10 Apr 2013, 10:12

Värvib küll ju :P

Toivoku

Post by Toivoku » 10 Apr 2013, 10:44

ise kasutan ka seda 16 eurost püssi ja kõik pisemad asjad saab vabalt värvitud. Olen värvinud ka kalliste profi püssidega ja minusuguse algaja jaoks ei ole küll erilist vahet, niikuinii suuremad pinnad( kapott, katus) lasen värvida kui tegemist metallikv ärviga, pinanvärvipuhul on suht täiesti kamakaheksakend kuus mis püss sul on :D

dcshoes

Post by dcshoes » 10 Apr 2013, 11:03

Meil garages peaks see 16eurone pyss vedelema vist :D

Edvin

Post by Edvin » 10 Apr 2013, 14:08

hei, selline küsimus, et kas kellelgil oleks pakkuda Quadi amordi katteid või ehk oskab keegi öelda, et kust neid saada oleks ning mis hinnaga...
Näevad välja sellised Image (need punased kärakad seal amordi ümber)

Võivad olla ka kasutatud, põhiline, et oleksid terved ning kasutus kõlbulikud.

dcshoes

Post by dcshoes » 10 Apr 2013, 20:28

Jorgen wrote:
dcshoes wrote:Oskab keegi soovitada kus ma saan E28le US stangesid,esitulesid ja esitule vqred?

USA'st teed kellegagi diili või saad ühe Eesti US-Spec E28'ga jutule :D
Samas võid Leedu/Soome saite ka vaadata, seal on tihti US Spec Euroopa masinaid rohkem müügis.

Kuna ma seal vaga ei liigu jne siis vqiks keegi meeles pidada ja kui naeb marku anda :)

Kickass

Post by Kickass » 11 Apr 2013, 18:09

Selline küsimus et kustkohast saaks E46 ele need vardad taha , reguleeritavad, millega camberit juurde tekitada. Ebays kõige odavamad on 170eur paar. Mõtlesin et ehk kellelgi on tuttav meistrimees või mingeid kogemusi kust saaks odavamalt taolist asja. Wisefabi omad on 250eur paar :)

Tanel

Post by Tanel » 11 Apr 2013, 20:26

Pane siia pilt ka neist vms ;)

--keit--

Post by --keit-- » 11 Apr 2013, 20:32

Tanel wrote:Pane siia pilt ka neist vms ;)

Midagi sellist vast :) :
Spoiler: näita
Image

PRIMO

Post by PRIMO » 11 Apr 2013, 21:40

Kuskohast sa näed ,et wisefabil see tootevalikus on? :?