Pulbervärvimine

Kuidas autot madalamaks muuta või kas turbo vajab õli? Küsi siit!
Jorgen

Re: Pulbervärvimine

Post by Jorgen » 10 Apr 2014, 13:29

Ambushinthebush wrote:Kas ma saan õigesti aru, et kui veljes olevad lohud ja augud keemilise metalliga täis toppida, siis velge ei saa enam pulbervärvida, sest see keemia ei pea ahjus vastu ning sulab ära?

Minu selle tootega millega augud täitsin ei juhtunud ahjus mitte midagi.

JB-WELD tooteks ja velje paranduse teemas ka kirjutasin sellest.

Ambushinthebush

Post by Ambushinthebush » 10 Apr 2014, 14:12

Nägin jaa. Olen ise loll ning hankisin endale madalama kuumustaluvusega kraami. Tegutsen vedelvärviga edasi.

Tanel

Post by Tanel » 11 Apr 2014, 10:07

Ambushinthebush wrote:Nägin jaa. Olen ise loll ning hankisin endale madalama kuumustaluvusega kraami. Tegutsen vedelvärviga edasi.

Kui madal on madal? Pulbri ahjus on temperatuur ainult mingi 200°C ringis, juba see on liiga kõrge?

Ambushinthebush

Post by Ambushinthebush » 11 Apr 2014, 10:25

Ahjus 220, aga see kraam peab 160 kraadi. Ei hakka riskima ka, et äkki peab vastu. Lihtsam on mul need vedelvärviga nüüd teha.

Jorgen

Post by Jorgen » 11 Apr 2014, 11:14

Tanel wrote:
Ambushinthebush wrote:Nägin jaa. Olen ise loll ning hankisin endale madalama kuumustaluvusega kraami. Tegutsen vedelvärviga edasi.

Kui madal on madal? Pulbri ahjus on temperatuur ainult mingi 200°C ringis, juba see on liiga kõrge?

Mitte ükski ehituspood ega autopood ega värvipood ei müünud metallipahtlit mis pulbervärvi ahju kraadid ära kannataks.

Kermo

Post by Kermo » 11 Apr 2014, 16:18

Sama moodi öeldakse et tavalise värviga ei saa mootoreid värvida aga mitu tükki lasknud värvida ja talub kuuma küll. :D

Anduu

Post by Anduu » 28 Jun 2014, 23:36

Enda autode ja muude autode veljed olen lasknud kõik teha nö "bestway-s"
Sama venna teeb ka liivapritsi, ehk siis saab pritsitud ja värvitud ühes kohas. Jooksu hind jääb alguses 80-100 vahele.
Ma ei tea, mis moodi ta pritsib või värvib aga värvitud velg jääb lõpuks ikkagi sile ja läikiv. Nagu oleks püssiga värvitud.
Siiamaani olen ka neooni ning omamoodi värvilahendusi tema käest saanud. Kellel huvi, võite kameeloni ka küsida ;)
Ühesõnaga soovitan antud kohta iga kell ja kordades rohkem kui laagri oma. Laagri omas olen ükskord käinud ning rohkem sinna tagasi ei lähe.
Bestway inimese number: 5660 4390

Tanel

Post by Tanel » 29 Jun 2014, 00:53

Anduu wrote:Bestway inimese
Ants tal nimeks? Ma korra seal käinud mingi kolm aastat tagasi (nagu turist sõna otseses mõttes) ja siis pulbri sepp seal pmst rääkis, et ta võib kasvõi plastmassi peale ja mitmevärviliselt ka värvida :D Suht okei tundus üldiselt ja tüüp valdas teemat väga hästi. Tagasi mõeldes ma nüüd ei teagi, miks sealt ei uurinud, kui mul vaja oli velgi värvida.

Aga tänud, et head infi jagasid!

Anduu

Post by Anduu » 29 Jun 2014, 02:09

Jah, täpselt Ants tal nimeks või siis kutsutakse ka Käbiks. :)

tns1

Post by tns1 » 29 Jun 2014, 17:45

Võibolla juba soovitatud (laisk mina ei viitsinud lugeda) aga Kalevis seal OSLO hoone kõrval olev pulbervärvimine (firma nime kahjuks ei tea) tegeleb mingite effektvärvidega ka, mäletan, et sai puiduimitatsiooni jms.

EDIT: Ossmet OÜ on firma nimi, aadress Türi 9 ja koduleht http://www.ossmet.ee/

EDIT2: paistab, et kolinud hoopis, mingi mustamäe tee aadress hoopis. Enivei, see Decoral on siis vast see, mida silmas peetakse.

Marti

Post by Marti » 03 Jul 2014, 09:27

Lasin omal 2 jooksu velgi ära värvida laagris lipzonis vms. ning kui aus olla, siis pole tulemusega rahul, sest küll on värvi sees mingid tolmutükid ja muu puru ning kapslid on poldi aukude juurest värvita, kuna need ripuvad konksu otsas, kui värvitakse. Ühel veljel olid ka värvi laigud. Üldiselt kui tahate kvaliteetsemat tööd, siis ei soovita seda kohta.

loffa

Post by loffa » 08 Jul 2014, 20:47

Midagi seal Laagris igatahes valesti tehakse - olen lasknud seal jeepide vintsikinnitusi ja metallist stangesid ja põhjakaitseid jms värvida. Hiljemalt mõne kuuga hakkavad kooruma :(

Ja kusjuures kordagi pole asi olnud mehaanilises vigastuses ega roostes, vaid niisama lambist hakkab värv lahti kukkuma.

Tanel

Post by Tanel » 08 Jul 2014, 21:30

Kui seal mingi räme liinitöö on, siis vb lasevad liiga vähe aega ahjus olla, et saaks rohkem asju värvitud :D Siis ei jää nii hästi peale.

luups

Post by luups » 08 Jul 2014, 22:33

Sain ka lõpuks kauaoodatud seadmed kätte ja esimesed käeharjutused tehtud.

Image

Seega kui kellelgi huvi siis võib ühendust võtta. Üsna pea ka koduleht ja fb ja kõik jutud ;)

luups

Post by luups » 17 Jul 2014, 16:44

Mu Rekordi klapikambrikaas läbis värskenduskuuri Aqua Clear tooni näol. Hallid osad peab veel ära poleerima ;)

Image