Spring rubber

Kuidas autot madalamaks muuta või kas turbo vajab õli? Küsi siit!
RUF

Spring rubber

Post by RUF » 06 Jun 2013, 00:14

Kas selliseid asju ka Eestist saab? http://www.hrpworld.com/index.cfm?form_ ... on=product

Martin1

Re: Spring rubber

Post by Martin1 » 06 Jun 2013, 01:26

Toivo garaazis oli! :D Mulle soovitas neid mitte vahele panna, vedru kui selline pidi põhimõtteliselt ära kaduma.(üüüber jäik väidetavalt). Aga eks neid ka erinevaid. Ise plaanisin ka taha need vahele panna aga kuna leidsin müügist enda autole sobivad BC coilide tagumised vedrud, siis plaanin need installida kui muud tähtsamad asjad tehtud ja need tükid veel müügis.

RUF

Post by RUF » 06 Jun 2013, 01:29

Uurin Toitsi käest... Ma usun, et parem jääb ikka kui läbilöögipuksil olles :lol: Siiski vetrub veidi ja kindlasti oleneb kui pikalt seda kummi sinna vahele panna.

Ollu

Post by Ollu » 06 Jun 2013, 06:30

Mul olid ka taga need vahel, muidu oli liiga pehme ja ei saanud üksi ka sõita, hõõrus vastu. Tegid asja jäigemaks ja pärast neid käis üsna harva vastu

--keit--

Post by --keit-- » 06 Jun 2013, 07:16

Eestist peaks neid ka saada olema nii mõneski kohas. Tuleb vaid osata õigest kohast küsida.
Endalgi on stagna ajast jäänud garaazi sellised kummid mida topiti ziguli vedrude vahele.
Huvi pärast proovisin ja g2 madaladusvedrudele 60/40mm ja sobisid keerdude läbimõõdu pärast ideaalselt.
Oli päris jäik ja tore :D

Sellised näevad välja:
Spoiler: näita
Image

Kermo

Post by Kermo » 06 Jun 2013, 08:24

Ükskõik milline autopood peaks ka neid müüma.

silos5

Post by silos5 » 06 Jun 2013, 11:42

Punane 6, Tallinnas, Esmeta poe kõrval on väike autopood, seal on 2 erinevat mõõtu olemas.

agoy

Post by agoy » 06 Jun 2013, 11:58

A kust tartus neid leida võiks?

dcshoes

Post by dcshoes » 06 Jun 2013, 13:36

Minu kaest saaax tasuta neid kui keeegi jargi tuleb :D

h4rz

Post by h4rz » 06 Jun 2013, 14:48

Sepas olen neid näinud.

akibo

Post by akibo » 06 Jun 2013, 23:33

Martin1 wrote:leidsin müügist enda autole sobivad BC coilide tagumised vedrud, siis plaanin need installida kui muud tähtsamad asjad tehtud ja need tükid veel müügis.

Juho omi mõtled? Tal need müügis kuna pidid räigelt jäigad olema. Enda BC-dele sai ta mingi driftika alt pehmemad tagavedrud.

RUF

Post by RUF » 06 Jun 2013, 23:39

akibo wrote:
Martin1 wrote:leidsin müügist enda autole sobivad BC coilide tagumised vedrud, siis plaanin need installida kui muud tähtsamad asjad tehtud ja need tükid veel müügis.

Juho omi mõtled? Tal need müügis kuna pidid räigelt jäigad olema. Enda BC-dele sai ta mingi driftika alt pehmemad tagavedrud.

Martin, sa oled kindel ostja nendele? Kui ei, siis ehk mingit linki müügikuulutusest?

Martin1

Post by Martin1 » 07 Jun 2013, 00:04

Juho omad jah aga kui praegu otsima hakkasin siis enam ei leidnud seda kuulutust..

RUF

Post by RUF » 07 Jun 2013, 12:16

dcshoes wrote:http://www.driftime.ee/foorum/viewtopic.php?f=23&t=2675

Tänud! Eks ma nüüd räägin Martiniga üle, ei taha ninaeest ära osta :lol: