Autoaudio jutud

Kuidas autot madalamaks muuta või kas turbo vajab õli? Küsi siit!
fedja

Re: Autoaudio jutud

Post by fedja » 05 Nov 2016, 12:52

Ma isegi ei tea kes neid müüb,enamasti nad sellised millel cd võimalus puudub,on aux sd ja usb.
Mul neid supakaga ka olnud pole häda midagi.

Aliexpressis kindlasti leidub.

Jorgen

Post by Jorgen » 05 Nov 2016, 13:02

Pmst võiks ainult AUX olla, ideaalis üldse bluetooth. CDd on juba liiga vana ja ebamugav ja USBga sama minu jaoks, sest kuulan ainult telefoni/soundcloud/youtube kaudu muusikat. Aga eks ma uurin edasi, tänud.

Toivoku

Post by Toivoku » 05 Nov 2016, 23:20

Jorgen wrote:Pmst võiks ainult AUX olla, ideaalis üldse bluetooth. CDd on juba liiga vana ja ebamugav ja USBga sama minu jaoks, sest kuulan ainult telefoni/soundcloud/youtube kaudu muusikat. Aga eks ma uurin edasi, tänud.

niipalju kui mina kuulanud olen siis need hiinakad on ikka öö ja päev võrreldes normaalsete firmade makkidega, vbla pole mu kõrv nii terav vms, aga mingi audiovoxi ja umbluu firmade asjad on ikka totaalne kräpp. Sama hästi võid osta autosse omale selle bluetooth kõlari ja sellega kuulata ja heli on kordades etem :D

Jorgen

Post by Jorgen » 05 Nov 2016, 23:39

Toivoku wrote:
Jorgen wrote:Pmst võiks ainult AUX olla, ideaalis üldse bluetooth. CDd on juba liiga vana ja ebamugav ja USBga sama minu jaoks, sest kuulan ainult telefoni/soundcloud/youtube kaudu muusikat. Aga eks ma uurin edasi, tänud.

niipalju kui mina kuulanud olen siis need hiinakad on ikka öö ja päev võrreldes normaalsete firmade makkidega, vbla pole mu kõrv nii terav vms, aga mingi audiovoxi ja umbluu firmade asjad on ikka totaalne kräpp. Sama hästi võid osta autosse omale selle bluetooth kõlari ja sellega kuulata ja heli on kordades etem :D

Kõrvaklappdiega nagu õiged autojuhid :D
Need Balupunkt Tokyo/London jms seeriad on väga head, lihtsalt äkki saab veel paremaks.

Toivoku

Post by Toivoku » 06 Nov 2016, 12:55

blauakr muidugi normal, aga ma räägin audiovox ja vixern ja eonon ja noh kurat kõigi selle sita nimed pähe ei tulegi :D

fedja

Post by fedja » 06 Nov 2016, 13:19

Neil hiinakatel tuleb loudness ka peale keerat ja tambrid ise paika,ehk polnd neid tehtud voi sattusid mone vaga sita asja otsa:D

Toivoku

Post by Toivoku » 06 Nov 2016, 17:55

fedja wrote:Neil hiinakatel tuleb loudness ka peale keerat ja tambrid ise paika,ehk polnd neid tehtud voi sattusid mone vaga sita asja otsa:D

sellegaon see,et sa võid seal keerata mida tahad paremaks endiselt ei lähe, ja kui viskad sisse kasvõi mingi brändi kõige odavama sita siis saad ka juba vahest aru, 2-3tki on neid läbi käinud ,rohkem ei taha :D