Lowliferi uus blogi ja foorum

Asjad, millest võiks või peaks teadlik olema
Toivoku

Re: Lowliferi uus blogi ja foorum

Post by Toivoku » 13 Feb 2018, 11:59

ja stancestil pole lootustki? ega seemingi olümnpia pole kus igahinnaeest võitma peab. Endale ehitame ju autosid mitte mingite karikate ja võitude nimel? Tore on võita aga ma pole oma elus midagi võitnud ja ausaltöeldes puudust ka ei tunne :D

siimuu

Post by siimuu » 19 Feb 2018, 13:31

Foorum kolib Opetracki keskkonda üle. 😃😃

Tegelikult, mis te jahute. Internetis autoteemade pidamine pole enam ammu popp teema. See on paratamatus.

Kapsu

Post by Kapsu » 05 Mar 2018, 10:29

Mis siin südatalvel ikka kirjutada. Jah mul on uued veljed, uued randid jne. Aga mida sellest kirjutada? Kui ehitamiseks läheb küll siis tuleb ka vastav postitus. Praegu olen max 30 min velgedega veetnud, et veenduda, et rant õige ja istub kenasti. (ehk siis võtsin ühe velje lahti ja vsjo)

Salatsemisest on asi kaugel. Ja inimesed, kes ei postita igal sammul foorumisse - ma saan sellest ka täiesti aru. Minu meelest on ka äge tulla välja valmis asjaga - saab kohe täis laksu emotsiooni vs tilgutamine.

Mis puutub foorumi lõpuni tegemisse ja vigade parandamisse, siis ma tean, et kermo ja tanel tegelevad sellega.

Rihu

Post by Rihu » 05 Mar 2018, 17:57

Aga miks keegi instagramiga ei tegele? FBs kirjas kuna stancest18, aga instas pole juba 2 kuud miskit tehtud, ei pea ju koguaeg max resoga pilti panema. stance.lt lumiseid pilte kasvõi huvitav vaadata, ja sheerivad ka eestlaste autosid. Arvatavasti oleks eestlastel ka aega enda vanau pilte jagada ja uut materjali vahepeal ülesse panna. IMO oleks sobinud kasvõi GT86 see randi testi pilt mis oli storys ka. Tuleb sotsiaal meediat kasvõi üleval hoida, see tooks äkki ka noort verd peale.

fedja

Post by fedja » 05 Mar 2018, 19:56

Ei tule seda noort verd kuskilt,stance ka miski igavene asi pole,varsti samamoodi unustuste maal nagu "läti tuuning" jne stiilid.tuleb jälle midagi uut peale.
Jäävadki vanad olijad kes vahel harva miskit uuendavad,kes rohkem kes vähem.

Mingi instagramm ja fb promo vaevalt lahendus on.

Toivoku

Post by Toivoku » 05 Mar 2018, 22:34

mina jällegi arvan,et kui sotsiaalmeedsias olla aktiivsem oleks vähem neid kuuriall ehitajaid ja rahvas elaks rohkem kaasa ning ka stancest saaks rohkem promo ja reklaami. Muidu on nii,et kuuaega ennem stancesti pannakse 3 pilti ülesse, et nyyd toimub ja tule kohale.

RUF

Post by RUF » 06 Mar 2018, 13:09

Arvestades, et Stancesti tase iga aastaga tõuseb, sealhulgas ka Eesti autode tase, siis ma ei näe, et selline asi kui stance välja suremas on. Pigem on see üks pisike osa auto ehitamisest. Vahet ju ei ole, mis stiili autot ehitad, fitment on ju ikka tähtis auto visuaalse külje parandamisel. Lihtsalt algusaastatel oli see uus ja cool. Nüüd juba iseenesest mõistetav. Radikaalseid entusiaste võib tõesti mingi hetk vähemaks jääda, aga arusaam, et hea fitment = ilusam auto vast ju ei sure. See tegelikult isegi ei sündinud Lowliferiga, vaid oli juba palju varem olemas. Lowlifer populariseeris selle.

Ma näiteks ei ole ammu enam oma auto juures fitmendiga tegelenud. Aga see ei tähenda, et ma "stance" inimene ei oleks. Üks asi sai lihtsalt mu jaoks valmis. Ja auto juures on ka palju muid asju teha.

Või siis ma eksin, ning varsti on linnapilt uuesti kõrgeid maastureid täis :D

Toivoku

Post by Toivoku » 06 Mar 2018, 23:27

minu yks unistustest on ehitada hilux mis oleks suurte ratastega ja maailma kõrge :D

Kermo

Post by Kermo » 07 Mar 2018, 10:58

Mõned väiksed muutused on toimunud ja loodetavasti saab umbes nädala lõpuks foormuis ka mõned asjad muudetud.

anryo

Post by anryo » 17 May 2018, 10:56

Mis teema sellega on, et "Show unread posts" annab mingit ZONE errorit?

callaway

Post by callaway » 12 Dec 2018, 12:10

Noh, kuidas läheb siis kõigil?

Miks keegi teemasid ei täienda? :D

Renx

Post by Renx » 14 Dec 2018, 10:27

Sama võiks sinult küsida :D

callaway

Post by callaway » 16 Dec 2018, 22:49