HTG Customshow 2012

Eelmisel aastal Tartus koos Motoshow’ga toimunud HTG Customshow’l võis näha mõnda madalat Volkswagenit ja neil olevatelt kleepsudelt ka “Lowlifer” välja lugeda. Sel aastal võttis HTG asja veel suuremalt ette ja Customshow toimus Tallinnas, Saku Suurhallis. Samamoodi suuremalt möödus seekordne üritus ka meil – panime esmakordselt Lowliferi klubi all välja viis autot.

Kohal olid oma masinatega (vasakult) Mattias, Kaupo, Ronald, Timo ja Andro.

Andro oli jõudnud mõni aeg varem juba oma vedrustust vales suunas (loe: kõrgemale) reguleerida ja seoses sellega sai enne show külastajate saabumist käed ikka korralikult mustaks, kuid auto endine ilme sai julgelt taastatud. Meie ala kõrval olnud CCG neiude ATV peale kleebitud kristallidelt peegelduv valgus ja muud tulukesed igatahes Audile eriti kaugele põhja alla ei paistnud.

Kenad Biker24 neiud, kellele madalad autod ja lowliferite seltskond paistis täitsa sobivat. Peame vist tõesti oma vormiriietuse kujundama ja järgmiseks korraks nad enda poole üle meelitama.

Kes Ronaldi autost artiklit lugenud on, märkab kindlasti ühte väga olulist muutust – uued uhked veljed, mis lisaks külastajatele ka meie endi seas elevust tekitasid.

Eelmisel aastal Tartus saime tuttavaks Timo Stimby Mäkineniga, kes sel korral oma autot koos meiega eksponeeris. Ta oli ka üks vähestest, kes oma stance‘i ja puhta stiiliga silma jäi.

Sel aastal oli olukord märgatavalt parem ja otsast lõpuni kõlareid ja ekraane täis ning kirjute maalingutega autode vahel jagus ka meiesugustele vaatamist küll.

Uskuge või mitte, selle Barbie-Nissani omanik oli mees… suur mees.

Vaieldamatult stiilseima pagasiruumi sisuga auto – kuus klaasi ja pudel Moët & Chandon’i šampanjat.

Alpine demoauto, madal mattsiniseks kleebitud Passat CC.

Eelmise aasta rahva lemmik oli ka seekord kohal oma suitseva mootori ja siniste LED’idega.

Artikli avapildil olnud stiilne Charger, seekord kahe stiilse naisega.

Bagged Fiesta…

… ja selle omanik, kellele Kristjan Lowliferit tutvustas.

Kleepsu värv sobis velgede ja auto üldise stiiliga suurepäraselt kokku.

Smokehuntersite boksis oli lisaks Vahemetsa ja Toomara driftipillidele üks vana oranž Datsun ka.

Kena stance oli ka Eesti Volkswageni Klubi alal esindatud – Ringo Caddy näol.

Osa Jõujaama rivist, milles iga lahtise kapoti alt vaatas vastu aukartustäratavalt suur kari hobuseid.

Team Ghost, või vähemalt nende tüdrukud, said ühe väikese fänni igatahes juurde.

HTG Customshow’l osalemine oli meie jaoks päris suur samm edasi. Loodetavasti jäime nii mõnelegi noorele autohuvilisele silma ja madalaid masinaid tekib tänu sellele ikka tänavatele juurde. Silma jäime ka korraldajatele – parima uue klubi karikas “Best New” oli ürituse lõpuks meie laual. Järgmise korrani!