Kaksteist madalat lehekülge

Tublid Lowliferi fotograafid tegid sel aastal nii head tööd, et loomulikult on vaja sellest kuidagi ka paberile jälg jätta. Valisime selleks tosina paremaid palakesi välja ja vormistasime kalendrina. Seejuures otsustasime järgida põhimõtet, mille üks disainer 90’ndatel aftermarket mootorrattasummuti karbile kirjutas, “Go Big or Go Home”, ehk formaadiks sai A2!

Kuna kalender läks trükkimisse, siis kiiremad ja osavamad saavad enda eksemplarid juba ette ära tellida.Selleks kanda 12 € kontole:
17002940575 Kermo Vahula (IBAN: EE031700017002940575)
Selgituseks lisa oma nimi, koht (kuhu kalender jõudma peaks) ning telefoninumber.

Saab hiljem ka käest kätte osta, kui head kraami jätkub. Kindel huviline võib muidugi oma soovi avaldada ka meili teel aadressile kaup@lowlifer.ee ja paneme teie nime kirja!

Jagamist alustame eeldatavasti jõulude ja uue aasta vahel. Transport käib sõprade-tuttavate kaudu ja selle eest keegi ilmselt rohkem, kui “aitäh” ei nõua. Kokkuleppel võib muidugi ka ise järgi tulla. Kui toimub mõni suurem jagamine nt Tartus või Tallinnas, siis sellest anname kindlasti teada, et kõigil soovijatel oleks võimalus kalender omale soetada.