Lowlifer aastal 2012

See aasta on Lowliferi jaoks olnud täiesti uskumatu. Peale väikese, kuid kiirelt kasvava Facebooki fännilehe, avasime selle aasta esimesel jaanuaril ka meie kodulehe. Lehe, mida te kõik kokku külastasite ~188 000 korda!Toimus ka päris palju toredaid üritusi: driftidel käimised, sünnipäevakruiis, ECC tuunigu ja tümpsu paraad, Lowliferi Summercamp, pesupäev, HTG Customshow ja erinevad hooaja lõpetamised. Lisaks ka viaduktialused ja muud mitteametlikud kokkusaamised. Mõni neist on kindlasti meile oluliselt populaarsust juurde toonud, aga absoluutselt kõik neist on muutnud meid järjest tugevamaks ja ühtsemaks sõpruskonnaks.

Millalgi sel sügisel jäin meie blogi avalehte vaatama ja märkasin uskumatult pikaks veninud leheküljenumbrite rida. Vaatasin need kõik siis läbi ja siis hakkas kohale jõudma, mida me õigupoolest teinud oleme. Suur kogus artikleid ja videoid väga lahedatest madalatest autodest ja ägedatest üritustest. Loomulikult koos mõnusate ja kvaliteetsete fotodega.

Paljude blogis olevate piltide kohta võib öelda, et “tuleks lausa seinale riputada”. See võimalus on täiesti olemas, sest parimad välja valitud fotod on sadade kleepsude, kolme särgikujunduse ja cap’ide kõrval samuti reaalseks käegakatsutavaks asjaks saanud. Jõuludeks sai valmis kalender, mille üle võivad kõik ennast lowliferiks või meie fänniks pidavad inimesed uhked olla.

Sellega ehk kõik suuremad ja olulisemad sündmused sellel aastal ongi kokku võetud. Samas on see vaid kirjeldus sellest, mis kõik toimus. Välja jääb kõik see huumor ja muud emotsioonid, mida igaüks teist ehk isegi natuke teab. Järgmisel aastal teeme igatahes kõike sama hästi ja topelt! Oodata võib põnevaid artikleid veel valmimisjärgus olevatest autodest, värsket sümboolikat kandvat kraami ning kohe kindlasti saame kokku ja teeme koos kõige ägedamaid üritusi!

Nüüd aga annan sõna edasi Kermole, kes kõiges selles eelnevas tegelikult süüdi on:

Sooviksin aplausi tänamaks meie kõige tähtsamaid!

Tanel EensooKes võttis suurema osa minu tööst endale, ehk siis organiseerib, et kõik sujuks ja mul jääks rohkem aega lolluste jaoks.

Kristjan Laskar – Kes iga koosolek on kohal, aga andsime talle puhkust igapäevast toimetustest, et ta oma auto valmis saaks ja kindlasti tuleb sellest midagi ilusat.

Taavo Leidorp – Müüb LL kaupa ja omastab endale ka kõige elavamate istumiste tiitli.

August Tammik – Küll olnud rahulik viimased kuud aga alati toetav ja abivalmis. Talviti Eesti parim lumelaua kohtunik aga suviti meie!

Ruwe Saare – Meie tandem Kaspar-Ruwe töötab perfektselt. Ei saagi aru, et kumb pildid teeb. Mõlema fotograafia on perfektne ja oma stiiliga. Mõlemad parandavad üksteist ja jätkavad oma perfektset rida. Lisaks on Ruwe videod ühed paremad.

Risto Pärtin – Kes alati üllatab oma disainidega mind. Kui sa arvad et enam paremaks minna ei saa siis tema teeb asja veel paremaks.

Kaspar Orasmäe – Mees, kes küsis mu käest kas saab teha paar proovi pilti ja nüüd on meie üks põhifotograafidest. Ei karda katsetada uusi ideid ja vaateid.

Rainer – Alati abivalmis leidmaks meile vapustava istuga velgi, lisaks jagab ka foorumi kutseid ja valvab FB fännilehte.

My minions you make me proud! Proud as a father can be! 😀

Kermo Vahula ja Siim Kendra

 Kogu tiimi poolt soovime teile head vana aasta viimast pooltundi ja veel vingemat uut aastat!