Scooby uues kuues

Jaanipäev on küll ammu läbi, kuid minul tõesti ei ole vahepeal isiklikku elu olnud. Seda enam, et too pidupäev sai veedetud parima seltskonnaga ning on pikalt meenutamist väärt. Pulli sai palju… Üheks “peokaaslaseks” oli sinine GC8 keremudeliga Subaru Impreza, mille ma järgmine päev randa “jalutama” viisin. Nagu ikka, tuli randa sõita mööda maanteed – loogiline ju. Profiili- ja ahterplaanid sõidupealt:

“Jalutuskäik” maanteel tehtud, saabusime randa. Ronald, auto omanik, mõtles küll auto algupäraseid võimeid testida ühe päris järsu liivakallaku peal – crazy mofo. Kuid ülejäänud seltskonna kaine mõistus takistas auto funktsionaalsust testimast… Ilmselt oleme igavad ning Jackass`i ajad ja muu taoline on juba möödas. Mis aga ei tähenda, et meile lollusi ei meeldiks teha. Neid me teeme rohkem kui keegi arvatagi oskaks.

Tegemist on sama autoga, millest eelmine aasta juttu oli – Kliki siia! Uued on aga auto rattad. Samuti nagu Rasmuse Volvo puhul, et ei ole perfektne fitment rikkunud auto funktsionaalsust. Uute ratastega pidi autot veidi tõstma, kuid ega kõrgus maast ei tähendagi alati kõike. Termin stance koosneb mitmetest aspektidest ning hetkel on fitment ideaalselt paigas. Esialgu hoidsin Imprezat Kasparile, kuna minu jaoks oli see sama auto juba pildistatud. Kuid tundus, et poiss vedu ei võta ning haarasin ise härjal sarvist, et see vapustav masin teieni tuua.

Kahesaja üheksakümne teine mudel viiesaja viiekümne viiest.

Nii, nüüd ka põhilisest. Veljed firmalt Rota ning mudeliks Grid Drift. Mõõtudeks massiivsed 18×9,5 ning ET 38 ja rehvid 225/40 firmalt Sailun.

Ja kuna jaanipäeva järgne päev on ikka täislebotamine ning autorooli keerata hommikul vara on no go, siis loomulikult pildistamise hetkel oli juba õhtupoolik ning päike uuesti otsapidi väikseid hiinlasi soojendamas. Proovisin pilte teha välkudega, mis ilmselgelt ei ole mu tugevam külg. Samamoodi inimeste pildistamine, mille ma seekord eelmainituga ühendasin. Ise istusin munadeni vees, statiiv merepõhjas kinni ning kaamera tallaga vett peaaegu silitamas. Tänud Aigile ja Ronaldile, et inimstatiivideks olite.

Ja ongi kõik! Lisamata jäi veel, et Aigi tervitab teid kõiki!