Streetrace.org Season Opening 2013

Kahekümnendal aprillil avati autohuviliste hooaeg iga-aastase kiirendusvõistlusega, mille korraldamise taga on Streetrace.org. Kuna Lowlifer’i liikmed on samuti tulihingelised autofanaatikud, siis ei puudunud ka meie sellelt ürituselt. Kaspar oli seekord kinematograafi rollis: 

Soovitame soojalt vaadata meie videoid HD kvaliteedis.

Päev algas kogunemisega Laagri maksimarketi parklas, et suunduda üheskoos Haapsallu.

Kes võttis süüa, kes juua, kes kergendas keha… kuid ühel hetkel hakkasime kõik kolonnis liikuma. Kahjuks ei olnud meid kuigi palju, võibolla tänu sellele, et enamuste meie autod on alles valmimas. Kuna ilm oli õnnistanud meid märja asfaldiga, siis Haapsallu jõudes olime üpris porised. Niisiis suundusime esimese asjana pesulasse, kus küürisime autod korralikult puhtaks.

Mainimist väärib ka fakt, et Martini BMW E28, millest ka siin blogis eelmisel aastal juttu tuli, on meie kõigi arvates väga ägeda muutumise üle elanud ning keskpärasest autost on saanud korralik pilgumagnet. Props!

Lowly Gentleman wannabe foto – kes teab, see teab. Igatahes classy värk, nagu ka Rasmus oma Volvoga.

Kiired ossikad ning suund lennuvälja poole.

Line-up‘is oli nii mõndagi huvitavat. Autosid oli seinast seina, alustades puhtaverelistest kiirenduspillidest, superautodest kuni vanakooli reisibussideni.

Kohal olid ka mõned tuttavad näod.

Kiirendust ennast tegelikult ma vaatama ei läinudki. Pigem lootsin näha paljusid tuttavaid, keda niisama ei kohta. Kui mõttesse siiski kärgatas plaan mõned kiirenduspildid teha, siis rahvamassi vahel trügimine ja üliväikeste vaatenurkade leidmine viis isu üsna kiirelt.

Pigem jahtisin ma seni veel nägemata stance‘i pille või niisama huvitavaid masinaid ja tegin pilte turisti kombel, mitte fotoreporterina. Ühesõnaga pildistasin ainult asju, mis mulle endale meeldivad… ja seda tegi ilmselt ka meie teine fotograaf Reijo Sipp.